Natalia Kukulska: brat piosenkarki porzucił imprezowy tryb życia? Zdecydował się na radykalną i kosztowną zmianę w życiu. Poszedł w ślady starszej siostry! Ich konflikt to już przeszłość. Wygląda na to, że doszło do wielkiego pojednania!

Natalia Kukulska: brat gwiazdy najpierw zmienił swoje podejście do życia, a teraz zdecydował się na kolejny, odważny krok. Znalazł swoje miejsce na ziemi, które jest także jedną z ulubionych lokalizacji Natalii! Będą mogli wspólnie spędzać czas w przepięknym europejskim kraju.

Natalia Kukulska: brat prowadził imprezowe życie

Brat Natalii Kukulskiej, Pikej, swego czasu zasłynął jako aspirujący raper. Nie miał wsparcia siostry, bo od lat byli w konflikcie. Od śmierci ojca w 2010 roku sytuacja znacznie się pogorszyła. Jak możemy przeczytać na wp.pl, Pikej miał sprzedać mieszkanie po ojcu. Lokal miała zająć… agencja towarzyska. Niedługo później Piotr Kukulski zasłynął z niezbyt udanego debiutu muzycznego.

Dla Natalii, uznanej wokalistki, początki kariery brata były koszmarem. Każdy krok Pikeja kojarzony był z jej osobą. Jej samej trudno było wspierać brata, bo zawsze uważała, że najpierw powinien skończyć studia, a dopiero później rozwijać zainteresowania muzyczne. Piotr był jednak nieugięty, a o ich konflikcie mówiła cała Polska. 

Piotr Kukulski zmienił się nie do poznania

Wygląda na to, że wszystkie nieporozumienia z przeszłości zostały wyjaśnione, a rodzeństwo wybaczyło sobie wszystkie przykre słowa. Piotr miał przejść ogromną przemianę, która wpłynęła na jego relacje z siostrą.

– Zakochał się, ma dziewczynę. Na Natalii ta przemiana zrobiła ogromne wrażenie – mówił informator tygodnika Świat i Ludzie.

Co więcej, niedawno brat Natalii Kukulskiej podjął odważną decyzję i kupił dom w Hiszpanii. Ma tam spędzać większą część roku. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Piotr zainwestował w posiadłość w Maladze, czyli dokładnie tam, gdzie Natalia! W rozmowie z Na żywo Pikej opowiadał, że odkąd mieszka w Hiszpanii czas płynie wolniej. Choć mnóstwo czasu spędza na urządzaniu mieszkania, to nie czuje się spięty. Wygląda na to, że to spektakularna przemiana!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Natalia Kukulska: brat
instagram.com/peterkukulski

Natalia Kukulska w końcu ma dobre stosunki z młodszym bratem!

Natalia Kukulska: brat
instagram.com/peterkukulski

Piotr Kukulski przeszedł ogromną przemianę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda opowiedziała o swoich wymaganiach koncertowych. Niełatwo ją zadowolić
  2. Agnieszka Sienkiewicz nie pojawi się w nowym sezonie „Przyjaciółek”. Ma ważny powód
  3. Roksana Węgiel swoją karierę zawdzięcza Majce Jeżowskiej? Gwiazda doceniła ją przed laty
  4. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  5. Anna Przybylska przed śmiercią skierowała kilka słów do swojej mamy i dzieci. Serce pęka na pół
Poprzedni artykułPowstanie „Top Model Senior”? Jest komentarz Marcina Tyszki
Następny artykułKobieta jest młodsza od swojego męża o 45 lat. Rok temu urodziło im się dziecko
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.