Natalia Kukulska: dieta jest jej zupełnie zbędna. Gwiazda może się poszczycić idealną figurą i wysportowanym ciałem. W jaki sposób daje radę zachować młodzieńczy wygląd mimo upływu lat? Piosenkarka zdradziła swój sposób na szczupłą sylwetkę. Przyznała się także do drobnych słabości i błędów, których nie potrafi się oduczyć. Będziecie pod wrażeniem jej bezpośredniości! 

Jej historia stanowi najlepszy przykład na to, że kariera w młodym wieku nie musi oznaczać kłopotów w dorosłym życiu. Mimo że zaczynała swoją przygodę ze sceną jako kilkulatka, woda sodowa nigdy nie uderzyła jej do głowy. Była grzeczną dziewczynką, która wyrosła na sympatyczną i rozważną kobietę. Fani cenią ją za naturalność, szczerość i spore poczucie humoru. Ze śmiechem przyznaje się do słabości, jak wtedy, gdy opowiedziała o… sposobach na odchudzanie. Natalia Kukulska: dieta nie jest jej potrzebna? Wyjawiła swoje metodach, by zachować figurę!

Natalia Kukulska: dieta do niej nie pasuje?

Natalia Kukulska udzieliła wywiadu dla PAP Life, w którym opowiedziała o swoich doświadczeniach z odchudzaniem. Chociaż mogłoby się wydawać, że z taką sylwetką piosenkarka jest wiecznie na diecie. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich czytelników, prawda wygląda zupełnie inaczej.

Natalia Kukulska: dieta nie jest dla niej dobrym rozwiązaniem. Piosenkarka przyznała, że ma spore problemy ze stosowaniem zasad zdrowego odżywiania i jedzeniem regularnych posiłków. Chociaż świetnie zdaje sobie sprawę, których produktów powinna unikać, gwieździe niespecjalnie wychodzi wcielanie teorii w życie. Na trudności wpływa dodatkowo fakt, że artystka lubi gotować. 

— Jeśli chodzi o dietę, to nie mogę powiedzieć, że odnoszę sukcesy na tym polu. Bardzo lubię jedzenie i nawet lubię gotować, ale niestety często odżywiam się nieregularnie. Powiem inaczej: wiem, jak być powinno, ale niestety tak nie jest — wyznała z rozbrajającą szczerością w wywiadzie dla PAP Life. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak Natalia Kukulska zachowuje figurę?

Natalia Kukulska zachowuje figurę dzięki regularnym aktywnościom fizycznym. Gwiazda przyznała, że często udaje się na długie spacery, a dodatkowo dwa razy w tygodniu uczęszcza na zajęcia jogi. Niestety, kiedy wyrusza w trasy koncertowe, nie jest w stanie tak systematycznie się ruszać.

Natalia Kukulska: dieta okazała się dla niej niemożliwa do wdrożenia. Na szczęście piosenkarka znalazła inny sposób, żeby zachować dobrą kondycję. Myślicie, że kiedyś zmieni nawyki? Bez względu na to, jaką podejmie decyzję, najważniejsze, aby czuła się zadowolona!

ZOBACZ ZDJĘCIA NATALII KUKULSKIEJ:

natalia kukulska: dieta
fot. instagram.com @natalia.kukulska

Natalia Kukulska: dieta nie jest dla niej dobrym rozwiązaniem.

natalia kukulska: dieta
fot. instagram.com @natalia.kukulska

Piosenkarka regularnie uprawia sport. 

natalia kukulska: dieta
fot. instagram.com @natalia.kukulska

Natalia Kukulska mimo upływu lat wciąż wygląda naprawdę świetnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak się ubierać w rozmiarze 42-44? Poznaj NAJLEPSZE modowe tricki
  2. Pojawił się zwiastun nowego serialu TVN. „39 i pół tygodnia” powtórzy sukces poprzednika?
  3. Córka Marty Kaczyńskiej wznosi toast za zakończenie roku szkolnego. Nie obyło się bez bąbelków!
  4. Dominika Gawęda z mężem. Maciej Szczepanik to bardzo znana postać w świecie muzyki
  5. Marta Linkiewicz i Lil Masti w FAME MMA. Gdzie i kiedy można oglądać walkę?

źródło: PAP Life

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.