Natalia Kukulska ma wiele powodów do radości. Od kilkudziesięciu lat jest w związku z ukochanym mężczyzną, w 2017 po raz trzeci zostali rodzicami, nie może też narzekać na brak propozycji zawodowych. Ostatnio jest jednak smutna – dlaczego?

Kukulska ma ze swoim mężem, perkusistą Michałem Dąbrówką, troje dzieci: syna Jana oraz dwie córki: Annę i Laurę. Mieszkają w Komorowie pod Warszawą. Niestety już tylko we czwórkę, bo Jan Dąbrówka się wyprowadził.

Natalia Kukulska tęskni za synem Janem

Syn Natalii Kukulskiej, Jan Dąbrówka, urodził się w 2000 roku. Postanowił poświęcić swoje życie muzyce, dlatego wyprowadził się na studia do innego miasta. Kukulska tęskni za synem, ale podchodzi do sprawy z dystansem i rozsądkiem.

Jana na początku uczył ojciec, który szkolił go w grze na fortepianie. Chłopak obrał jednak kierunek związany z instrumentami perkusyjnymi. Studiuje na Akademii Muzycznej w Katowicach. Jego matka wyznała w rozmowie z dziennikarzami TVN, że niezbyt dobrze znosi rozłąkę z najstarszym dzieckiem. 

Kukulska wyznała w rozmowie z dziennikarzami „Dzień dobry TVN”:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Chciałabym, żeby ten moment naszego bycia razem jako rodziny trwał jak najdłużej. Sama myśl jest dla mnie mało komfortowa, że coś się zmienia, że kończy się jakiś etap – tłumaczyła piosenkarka.

Kukulska dodała jednak, że nie ma potrzeby kontrolowania syna. Od czasu jego wyprowadzki była w Katowicach dwa razy i nie robiła mu „wizytacji matki” w miejscu zamieszkania.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jaś Dąbrówka (@jazzio00)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jaś Dąbrówka (@jazzio00)

Źródło: Dzień Dobry TVN

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. W poniedziałek w Biedronce istne szaleństwo. Ceny jak marzenie
  2. Nagle zapadła się pod ziemię. Gdzie teraz mieszka Pola Raksa?
  3.  Wielka afera, internauci porażeni decyzją Polsatu. Poszło o niepełnoletnią Viki Gabor