Natalia Kukulska wspiera strajk nauczycieli. Gwiazda opublikowała przeurocze zdjęcie, którym wyraziła swoje poparcie dla strajkujących pedagogów. Co na to internauci?

Artystka nie pierwszy raz zabiera głos w ważnej społecznie sprawie. Tym razem Natalia Kukulska poparła strajk nauczycieli, który rozpoczął się 8 kwietnia. Opublikowała w tym celu urocze zdjęcie z przeszłości o bardzo wymownym wydźwięku. Zobacz, co piosenkarka myśli o proteście!

Natalia Kukulska wspiera strajkujących nauczycieli

Na instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, które ma wyrazić wsparcie dla nauczycieli. Protest trwa obecnie czwarty dzień, a pedagodzy domagają się od rządu zmiany systemu wynagrodzenia, podwyżek i zmiany kilku niekorzystnych przepisów. Związek Nauczycielstwa Polskiego nie zamierza ustąpić, a rozmaite osoby publiczne udzielają poparcia dla strajkujących nauczycieli. Wśród nich znalazła się Natalia Kukulska, która postanowiła okazać pedagogom wsparcie na instagramie. Artystka opublikowała przesłodkie zdjęcie z dzieciństwa.

Na zdjęciu widnieje mała Natalka ze swoją wychowawczynią! Natalia Kukulska podpisała fotkę hasztagami, z których wynika, że popiera protest całym sercem, a na zdjęciu jest jej nauczycielka z pierwszej klasy. Nie tylko ona popiera strajkujących nauczycieli — poparcia udzieliła między innymi także Anja Rubik, Dawid Podsiadło i Magda Mołek. Zdjęcia wyrażające wsparcie opublikowali także Michał Żebrowski, Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Magdalena Cielecka, Hanna Lis i Monika Mrozowska.

Gwiazdy popierają strajk nauczycieli

Gwiazdy spotykają się z wieloma skrajnymi opiniami ze względu na publiczne popieranie strajku. Natalia Kukulska, publikując uroczą fotkę także wywołała lawinę komentarzy.

– Nie popieram strajku nauczycieli, moja córka ma maturę, mogli zrobić strajk po egzaminach, obecnie jest to profanacja tego zawodu.

– Dziękuję w imieniu moim i innych nauczycieli!❤️

– Miło to czytać Pani Natalio!

– Popieram, popieram, popieram.

– Dziękujemy ❤ chociaż jest nam bardzo trudno i nie jest to łatwa sytuacja, niezmiernie miło jest widzieć takie wsparcie.

– Przecież już mieli podwyżki w styczniu a następne będą we wrześniu…

Jak widać, zdania na temat strajku są podzielone. Dobrze jednak, że osoby takie jak Natalia Kukulska i inni celebryci otwarcie wyrażają swoje poparcie dla protestujących!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

natalia kukulska
instagram.com/natalia.kukulska

Piosenkarka poparła strajk nauczycieli na instagramie.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułKatarzyna Dowbor w programie „Nasz Nowy Dom” pomogła Patrycji. Dziewczynka mieszkała z dziadkami
Następny artykułMama Anny Popek miała poważne problemy zdrowotne? „Całkiem opadła z sił”
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.