Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Natalia Kukulska z mężem. Są małżeństwem od 19 lat, wciąż zakochani
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 21.03.2019 17:38

Natalia Kukulska z mężem. Są małżeństwem od 19 lat, wciąż zakochani

natalia kukulska
instagram.com @natalia.kukulska

Natalia Kukulska z mężem tworzą wspaniałą parę. Chociaż są małżeństwem od 19 lat, ich uczucie nie słabnie. Wciąż są w sobie zakochani do szaleństwa! Jak narodziła się ich miłość?

Niektórzy sądzą, że połączenie pracy zawodowej z miłością nie wróży niczego dobrego. Dla wielu par połączenie życia miłosnego z życiem uczuciowym nie okazało się korzystne. Wyjątek od tej reguły stanowi Natalia Kukulska z mężem, Michałem Dąbrówką. Jak się poznali?

Kim jest Michał Dąbrówka?

Michał Dąbrówka to ceniony w branży muzycznej perkusista, kompozytor i producent. Współpracował z największymi nazwiskami polskiej estrady. Zanim stworzył związek z Natalią, przez wiele lat był członkiem jej zespołu. Dąbrówka nadal współtworzy muzykę do płyt żony i wyrusza razem z nią w trasy koncertowe. Taka miłość się nie zdarza! Chociaż oddzielenie życia prywatnego od życia zawodowego bywa nieco uciążliwe, to tym dwojgu udało się stworzyć związek idealny!

Natalia Kukulska z mężem tworzą zgrany duet

Tworzą wspaniałą parę zarówno w życiu, jak i na scenie. Połączyła ich wspólna pasja — muzyka, której są wierni od wielu lat. Zarówno Natalia, jak i Michał są bardzo utalentowani. Czerpią od siebie inspiracje i motywują do działania, o czym mieliśmy okazję usłyszeć w wielu wywiadach.

Natalia Kukulska powiedziała sakramentalne tak w 2000 roku po wielu latach znajomości z Michałem. Owocem ich miłości są dzieci: Jan, Anna i Laura. Para ma piękny dom w podwarszawskim Komorowie, w którym, jak przystało na prawdziwych muzyków, znajduje się również ich studio nagraniowe.

Chociaż są małżeństwem od 19 lat, ich uczucie nie wygasło. Wielokrotnie podkreślali, że są w sobie zakochani tak samo, jak na początku związku. Dzielą się obowiązkami domowymi, współpracują również na płaszczyźnie zawodowej. Wspólnie koncertują i nagrywają kolejne płyty.

Natalia i Michał pilnie strzegą swojej prywatności i unikają niepotrzebnego rozgłosu. Chociaż piosenkarka na swoim Instagramie regularnie publikuje zdjęcia z mężem, to rzadko udziela wywiadów dotyczących ich relacji. Na podstawie zdjęć możemy wywnioskować, że stworzyli naprawdę wyjątkową więź. Chociaż spędzają razem mnóstwo czasu i jeżdżą razem w trasy koncertowe, wciąż są szczęśliwi i zakochani do szaleństwa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

natalia kukulska z mężem

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka tworzą niezwykle zgrany duet.

natalia kukulska z mężem

Mężczyzna jest jednym z najbardziej cenionych perkusistów w Polsce.

natalia kukulska z mężem

Natalia Kukulska z mężem tworzą wspaniałą parę od wielu lat. Mają trójkę dzieci.

natalia kukulska z mężem

Natalia i Michał wspólnie koncertują. Jak myślicie, łatwo jest im pogodzić życie prywatne z zawodowym?

natalia kukulska z mężem

Natalia Kukulska od wielu lat obecna jest w polskim show-biznesie. Zaczynała jako mała dziewczynka i do tej pory wciąż zaskakuje publiczność kolejnymi przebojami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rossmann promocja 2+2! Dzień Kobiet z WIELKIMI obniżkami
  2. Maja Ostaszewska z partnerem. To były mąż Małgośki Szumowskiej
  3. Jak zrobić tonik do twarzy? 5 łatwych przepisów
  4. Mamy PIERWSZE zdjęcie z planu Wiedźmina! Serial Netflix robi wrażenie

źródło: wikipedia.pl, viva.pl