Natalia Kukulska z mężem tworzą wspaniałą parę. Chociaż są małżeństwem od 19 lat, ich uczucie nie słabnie. Wciąż są w sobie zakochani do szaleństwa! Jak narodziła się ich miłość?

Niektórzy sądzą, że połączenie pracy zawodowej z miłością nie wróży niczego dobrego. Dla wielu par połączenie życia miłosnego z życiem uczuciowym nie okazało się korzystne. Wyjątek od tej reguły stanowi Natalia Kukulska z mężem, Michałem Dąbrówką. Jak się poznali?

Kim jest Michał Dąbrówka?

Michał Dąbrówka to ceniony w branży muzycznej perkusista, kompozytor i producent. Współpracował z największymi nazwiskami polskiej estrady. Zanim stworzył związek z Natalią, przez wiele lat był członkiem jej zespołu. Dąbrówka nadal współtworzy muzykę do płyt  żony i wyrusza razem z nią w trasy koncertowe. Taka miłość się nie zdarza! Chociaż oddzielenie życia prywatnego od życia zawodowego bywa nieco uciążliwe, to tym dwojgu udało się stworzyć związek idealny!

Natalia Kukulska z mężem tworzą zgrany duet

Tworzą wspaniałą parę zarówno w życiu, jak i na scenie. Połączyła ich wspólna pasja — muzyka, której są wierni od wielu lat. Zarówno Natalia, jak i Michał są bardzo utalentowani. Czerpią od siebie inspiracje i motywują do działania, o czym mieliśmy okazję usłyszeć w wielu wywiadach. 

Natalia Kukulska powiedziała sakramentalne tak w 2000 roku po wielu latach znajomości z Michałem. Owocem ich miłości są dzieci: Jan, Anna i Laura. Para ma piękny dom w podwarszawskim Komorowie, w którym, jak przystało na prawdziwych muzyków, znajduje się również ich studio nagraniowe.

Chociaż są małżeństwem od 19 lat, ich uczucie nie wygasło. Wielokrotnie podkreślali, że są w sobie zakochani tak samo, jak na początku związku. Dzielą się obowiązkami domowymi, współpracują również na płaszczyźnie zawodowej. Wspólnie koncertują i nagrywają kolejne płyty. 

Natalia i Michał pilnie strzegą swojej prywatności i unikają niepotrzebnego rozgłosu. Chociaż piosenkarka na swoim Instagramie regularnie publikuje zdjęcia z mężem, to rzadko udziela wywiadów dotyczących ich relacji. Na podstawie zdjęć możemy wywnioskować, że stworzyli naprawdę wyjątkową więź. Chociaż spędzają razem mnóstwo czasu i jeżdżą razem w trasy koncertowe, wciąż są szczęśliwi i zakochani do szaleństwa.  

ZOBACZ ZDJĘCIA:

natalia kukulska z mężem
instagram.com @natalia.kukulska

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka tworzą niezwykle zgrany duet.