Natalia Kukulska w programie W roli głównej opowiedziała o niespodziewanym spotkaniu ze Zbigniewem Wodeckim. Muzyk zrobił dla niej coś naprawdę uroczego. To wzruszające spotkanie artystka zapamięta na długo. Jak go wspomina?

Zaledwie kilka dni temu minęła druga rocznica wybitnego muzyka, Zbigniewa Wodeckiego, który czarował nas swoim głosem przez wiele lat. Jego odejście pozostawiło wielką pustkę, a wiele gwiazd wspomina artystę po dziś dzień. Natalia Kukulska poznała Mistrza jeszcze jako nastolatka. O tym spotkaniu opowiedziała Magdzie Mołek w programie W roli głównej. 

Natalia Kukulska opowiedziała o spotkaniu ze Zbigniewem Wodeckim

Wiele pokoleń wychowało się na kultowej już piosence Pszczółka Maja, pochodzącej z serialu pod tym samym tytułem. Brawurowe wykonanie Zbigniewa Wodeckiego z pewnością utknęło w pamięci wielu dzieciom, które czułością wspominają wieczorynkę z niezastąpioną pszczółką. Utwór Puszek okruszek, który wykonywała jako mała dziewczynka jest nieodłączną częścią jej repertuaru.

Zarówno Wodecki, jak i Kukulska mają mnóstwo wspaniałych kompozycji, jednak wśród świadomości dzieci zapisali się tymi utworami. Jak piosenkarka wspomina Zbigniewa Wodeckiego? Opowiedziała o tym Magdzie Mołek w programie W roli głównej.

Ostatnio spotkałam pod sklepem spożywczym Zbyszka Wodeckiego i zobaczył właśnie, że mam laurkę w samochodzie i małą córeczkę i zobaczył: O, jaka śliczna, jaka spokojna. A czy zna już Maję? Uwielbiam jego dystans – przyznała Kukulska w programie W roli głównej.

Natalia Kukulska przyznała, że marzy o tym, by w dojrzałym wieku mieć tyle samo dystansu, co Zbigniew Wodecki. Jak sądzicie, czy uda jej się zachować dystans i poczucie humoru? Jesteśmy przekonani, że tak! 🙂

Natalia Kukulska i Zbigniew Wodecki poznali się wiele lat temu

Natalia Kukulska poznała Zbigniewa Wodeckiego jako nastolatka. Pracowali wspólnie podczas musicalu Królewna Śnieżka. Muzyk rozbawiał całą ekipę do łez i nie szczędził ciekawych opowieści. W drugą rocznicę jego śmierci Kukulska zamieściła na swoim Instagramie pamiątkowe zdjęcie i opatrzyła je wzruszającym podpisem:

– Kiedyś nawet był moim królewiczem… Królem polskiej sceny zostanie na zawsze. Niezapomniany i niezastąpiony Zbyszek Wodecki. Wspominam go serdecznie w drugą rocznicę śmierci, z żalem, że zostały już tylko wspomnienia. A anegdot musical Królewna Śnieżka dostarczył nam wiele. Miałam 17 lat… królewicz jednak trochę więcej.. – napisala artystka na swoim profilu. 

Śmierć Zbigniewa Wodeckiego to olbrzymia strata dla polskiej muzyki. Na szczęście dzięki swoim kompozycjom artystka pozostanie wiecznie żywy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

natalia kukulska
instagram.com @natalia.kukulska

Natalia Kukulska zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie ze Zbigniewem Wodeckim.

natalia kukulska
instagram.com @natalia.kukulska

Natalia Kukulska rozpoczęła swoją karierę muzyczną jako mała dziewczynka.

natalia kukulska
instagram.com @natalia.kukulska

Śledzicie profil Natalii na Instagramie?

natalia kukulska
facebook.com/glosnodaj/

Na początku czerwca odbędzie się festiwal poświęcony Zbigniewowi Wodeckiemu.

zbigniew wodecki
facebook.com/Kulturawokolnas/

Niedawno minęły dwa lata od śmierci Zbigniewa Wodeckiego. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta zaadoptowała suczkę, która miała zostać uśpiona. Chwilę później suczka urodziła w samochodzie
  2. Małgorzata Kożuchowska w Cannes. Gwiazda pokazała się w kreacji, które powala na kolana
  3. Maciej Maleńczuk ma 4 śliczne córki. Imiona trzech z nich są bardzo oryginalne!
  4. Agnieszka Woźniak-Starak niechętnie wypowiada się na temat operacji plastycznych. Czy gwiazda poprawiała nos?
  5. Aleksandra Kwaśniewska z mamą, Jolantą. Panie pokazały się razem i zgarnęły tysiące komplementów 

źródło: instagram.com/natalia.kukulska, tvnstyle.pl