Natalia Maczek, założycielka rozwijającej się polskiej marki streetwearowej, znalazła się na liście najważniejszych twórców kultury ulicznej obok takich sław jak Rihanna, Drake czy Kanye West. Dowiedzcie się, kim jest ta znana Polka i co sprawiło, że znalazła się wśród takich osobistości!

Hypebeast na swojej stronie opublikował ranking 100 najbardziej wpływowych influencerów kultury ulicznej. Jesteście ciekawi, kto znalazł się na tej ekskluzywnej liście? Jeśli chcecie poznać odpowiedź na to pytanie, koniecznie musicie przeczytać ten artykuł!

Kim jest Natalia Maczek?

W ostatnich dniach to pytanie niezwykle często zostaje wpisane w wyszukiwarkę Google. Dlaczego? Natalia Maczek, założycielka słynnej marki modowej MISBHV, wyróżniającej się odważną kreską i nietuzinkową formą znalazła się w rankingu 100 najbardziej wpływowych postaci kultury ulicznej.

Natalia Maczek wraz ze swoim wspólnikiem, Tomaszem Wirskim, stworzyła jedyną luksusową polską markę streetwearową, która odniosła sukces na skalę światową. Ubrania marki MISBHV chętnie noszą największe gwiazdy światowego formatu, jak choćby The Weekend, A$AP Rocky, Rihanna, Kylie Jenner czy słynne modelki Gigi i Bella Hadid. Czy to nie brzmi jak prawdziwy sukces? Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że marka polskiego duetu z dnia na dzień będzie zyskiwała na wartości. Najlepszym potwierdzeniem tej tezy jest przecież umieszczenie Natalii Maczek na liście najbardziej wpływowych osób ostatniego roku! 🙂  

Na stronie Hypebeast możemy przeczytać mnóstwo pochwał na temat duetu tworzącego MISBHV. Szczególną uwagę zwrócono na świeże, niekonwencjonalne spojrzenie na modę streetwearową, odważne decyzje i nieustanne eksperymentowanie z formą, krojem i wykorzystywanymi materiałami. MISBHV stworzył silną markę w Europie, jednak ich pokaz w kolebce mody, Nowym Jorku, zachwycił również amerykańską publiczność. Doceniono nawiązywanie do polskich subkultur, doświadczeń i charakterystycznych stylów. Zwrócono uwagę również na współprace z największymi markami jak chociażby Reebok czy KITH. 

Natalia Maczek — inspiracja

Jeśli szukacie modowych inspiracji, powinniście jak najszybciej zacząć obserwować w serwisie Instagram profil Natalii Maczek. Nie będziecie żałować, a dawka świeżego spojrzenia na kwestie modowe przyda się nie tylko fanom streewearu! 

Możemy być dumni z tego, że tylu Polaków odnosi olbrzymie sukcesy nie tylko na naszym rodzimym podwórku, lecz także na świecie! 🙂 Natalii Maczek i Tomaszowi Wirskiemu życzymy kolejnych sukcesów na taką skalę i mamy nadzieję, że rozwiną skrzydła jeszcze szerzej! Powodzenia! 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

natalia maczek
instagram.com @natalia_maczek

Instagram Natalii Maczek to źródło modowych inspiracji.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułBrad Pitt obchodzi dziś urodziny! Jak zmieniał się przystojny aktor?
Następny artykułInspirujące cytaty i znaki zodiaku. Który cytat powinien być twój w 2019?