Natalia Oreiro to niesamowita piękność, która swoją sławę zawdzięcza głównej roli w serialu Zbuntowany Anioł. Aktorka wcieliła się w postać Milagros. Każda kobieta, która śledziła losy Zbuntowanego Anioła, chciała wyglądać, jak ona! Czy po 20 latach aktorka bardzo się zmieniła? Ciężko uwierzyć, że to możliwe, ale jest jeszcze piękniejsza!

Natalia Oreiro podbiła serca Polaków ponad 20 lat temu. Mimo to ci nadal są zainteresowani tym, co słychać u urugwajskiej piękności. Wy też jesteście ciekawi? Możecie się nieźle zdziwić!

Natalia Oreiro i jej kariera

Aktorka podbiła serca milionów widzów przez rolę w głośnej telenoweli Zbuntowany Anioł. Ta opowiadała o losach rodziny Di Carlo, gdzie Milagros była sprzątaczką, zakochaną w bogatym i przystojnym Ivo. 

Pomimo że każdy kojarzy aktorkę z roli Milagros, ta już od najmłodszych lat była związana z aktorstwem. Zaczynała od grupy teatralnej, szybko jednak została zauważona i zatrudniona jako twarz takich marek jak Coca-Cola, Pepsi czy Johnson&Johnson. W Buenos Aires natomiast zagrała m.in. w serialu 90-60-90 modelos czy Valeria.

  1. Barbara Kurdej-Szatan pokazała pierwsze zdjęcia synka. Jest śliczny, ale fanka zwróciła uwagę na jedną rzecz
  2. Produkty za mniej niż złotówkę. Biedronka szykuje się na szturm
  3. Siedziała w więzieniu z mamą Madzi. Ujawniła, co działo się z nią w zakładzie, wstrząsające szczegóły

Natalia Oreiro dziś również jest piękna

Obecnie gwiazda nie przyjmuje żadnych propozycji aktorskich, skupiając się na karierze muzycznej i koncertowaniu. Przez lata wydała trzy albumy, które odniosły duży sukces, a singiel Cambio Dolor, zapewne do tej pory potrafią zanucić wszyscy Polacy!

Pomimo upływu czasu, aktorka wciąż zachwyca urodą. Aktualnie można ją oglądać w urugwajskiej edycji Mam talent, gdzie wciela się w rolę prowadzącej show. Wygląda wręcz kwitnąco, a fanów ciągle jej przybywa! My jesteśmy zachwyceni, a wy?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

natalia oreiro
fot. instagram.com/nataliaoreiro1

Natalia Oreiro, pomimo że dojrzalsza, to wciąż tak samo zachwycająca.

natalia oreiro
fot. instagram.com/nataliaoreiroficial/

Obecnie jej urodą możemy się zachwycać  w urugwajskiej edycji programu Mam talent.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Gracias @holaarg y todo su equipo por esta linda nota ❤️ Gracias @lucila.olivera por tu sensibilidad ???? Gracias @fgutierrezh por tu talento ???? Extrañé a mis geniales amigxs de ????y ????????‍♀️ Me arreglé solita (gracias mami por enseñarme el arte de peinar) pronto volveremos a estar cerca ???? – Спасибо @holaarg и всей его команде за прекрасное интервью ❤️ Спасибо @lucila.olivera за твою чуткость ???? Спасибо @fgutierrezh за твой талант ???? Мне не хватало моих замечательных друзей????и ????????‍♀️ Извините, если я не на высоте хехе, я сама себя приводила в порядок (спасибо, мамочка, что научила меня парикмахерскому искусству). Скоро мы снова будем рядом ????

Post udostępniony przez Natalia Oreiro|Наталия Орейро (@nataliaoreirosoy)

 

Nadal jest piękna!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła ewakuacja, tysiące mieszkańców musi uciekać z domów. Zagrożenie życia w polskim mieście, służby wkroczyły do akcji
  2. Nagła decyzja Rządu. Ministerstwo odradza podróżowanie do kolejnego kraju. Nie jest dobrze
  3. Magda Gessler przyjechała prowadzić program. Nagle pojawił się tłum, jedna osoba rzuciła się w stronę restauratorki
  4. Wstrząsające wiadomości TVP. Wszyscy do końca mieli nadzieję, niestety potwierdzono śmierć
  5. Widzowie łapią się za głowy. Nieprawdopodobne, co zrobił Marek z „Rolnik szuka żony”. Dlaczego?
  6. Aktor „Na Wspólnej” jadł pyzy i kluski, a i tak schudł 19 kg. Niewiarygodna metamorfoza, jest nie do poznania

Źródło: plejada.pl

 

Poprzedni artykułBe The Sky Girl – Jak podnieść w sobie energię?
Następny artykułNajgorsza wiadomość z samego rana: „Z przykrością muszę poinformować, że wczoraj wieczorem odszedł od nas Rafał”
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.