Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Natalii Siwiec to wierna kopia mamy! Jest urocza
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 01.03.2019 17:03

Córka Natalii Siwiec to wierna kopia mamy! Jest urocza

natalia siwiec: córka
fot. screen z youtube.com @Plotek.pl

Natalia Siwiec: córka gwiazdy jest naprawdę urocza. Mała Mia to wierna kopia mamy. Dziewczynka to oczko w głowie sławnej mamy, która dba, żeby jej niczego nie brakowało. Popatrzcie tylko na jej zdjęcia!

Rodzina jest dla niej najważniejsza. Kochająca żona, a także cudowna mama małej Mii. Natalia Siwiec: córka modelki jest naprawdę rozkosznym maluchem! Gwiazda nie widzi świata poza dziewczynką, uwielbia ją rozpieszczać i zabierać ze sobą wszędzie. Jak myślicie, odziedziczyła urodę po sławnej mamie? My nie mamy wątpliwości!

Natalia Siwiec: córka gwiazdy jest urocza. Ile ma lat?

Córka Natalii Siwiec, czyli Mia Raduszewska, przyszła na świat 21 sierpnia 2017 roku, więc za kilka miesięcy skończy dwa latka. Rodzice nie widzą świata poza śliczną dziewczynką. Oboje bardzo angażują się w opiekę i wychowanie.

Natalia Siwiec nie potrafi rozstać się z dziewczynką nawet na chwilę i zabiera ją ze sobą w podróże. Gwiazda stara się wzbudzić w dziewczynce ciekawość świata od najmłodszych lat. Do kogo jest podobna Mia? Na razie to niebieskooka blondyneczka, jednak nie możemy być pewni, czy w przyszłości włosy dziecka nie ściemnieją, jak to się często zdarza. Naszym zdaniem Mia to wykapana mama!

Jak przystało na ikonę stylu, Natalia Siwiec stara się, by także jej córeczka zawsze wyglądała doskonale. Starannie wybiera dla dziewczynki ubranka, a wszystko, w czym pokaże się mała Mia, natychmiast staje się hitem wśród dzieci fanek Siwiec. Najczęściej są to urocze i dziewczęce stylizacje w odcieniach pastelowego różu, w których wygląda jak prawdziwa mała księżniczka.

Kim jest Mariusz Raduszewski?

Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec i ojciec małej Mii, jest zamożnym biznesmenem. Dzięki ciężkiej pracy i nieprzeciętnej inteligencji dorobił się znacznego majątku. Obecnie skupia się na pracy reżysera oraz fotografa.

Mężczyzna ma także kilkunastoletniego syna z poprzedniego związku o imieniu Mateusz. Natalia Siwiec wspaniale sprawdza się jako macocha nastolatka, który regularnie i chętnie odwiedza swojego ojca i jego partnerkę. Raduszewski jest bardzo troskliwym ojcem, który poświęca najmłodszej członkini rodziny mnóstwo czasu. Siwiec regularnie publikuje na Instagramie fotografie, przedstawiające męża z ich małą dziewczynką.

Natalia Siwiec: córka odziedziczyła po niej urodę. Czy w przyszłości pójdzie w ślady pięknej mamy i zostanie modelką? A może wręcz przeciwnie? Jak myślicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

natalia siwiec córka

Natalia Siwiec: córka jest jej oczkiem w głowie.

natalia siwiec córka

Ojciec dziewczynki, Mariusz Raduszewski, bardzo angażuje się w opiekę i wychowanie.

natalia siwiec córka

Natalia Siwiec stara się od najmłodszych lat rozbudzać w córeczce zainteresowanie otaczającym światem.

natalia siwiec córka

Natalia Siwiec: córka wygląda jak wykapana mama!

natalia siwiec córka

Mia jest prawdziwą szczęściarą. Rodzice kochają dziewczynkę i dbają, by nie spotkała jej najmniejsza krzywda.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Anny Dymnej zmarł w tajemniczych okolicznościach. Był jej wielką miłością
  2. Hanna Bakuła o związkach starszych mężczyzn z młodymi kobietami. „To jest niesmaczne”
  3. Jak ubrać dziecko na spacer wiosną? Odpowiednie techniki
  4. Dlaczego kot podgląda mnie w toalecie? Nie ma on złych intencji

źródła: pl.wikipedia.org, gala.pl