Natalia Siwiec ma figurę, którą może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Celebrytka wygląda fantastycznie nawet po niedawnym porodzie. Widać, że szybko wróciła do formy po ciąży. Modelka wyjechała na wakacje, a zdjęcie, które wstawiła, wywołuje u internautów stan przedzawałowy. 

Natalia Siwiec to znana modelka i celebrytka. Jej sława rozbłysła zaraz po mistrzostwach Europy w piłce nożnej w 2012, podczas których modelka pokazała się w bardzo wydekoltowanej koszulce. Pewien fotograf zrobił jej zdjęcie, które obiegło cały świat. Po zaledwie kilku tygodniach od publikacji foty wyliczono, że wizerunkowy zysk opiewał na kwotę 889 tys. złotych. Wówczas okrzyknięto ją „Miss Europy 2012”. Natalię mogliśmy również zobaczyć na okładkach takich magazynów CKM czy Playboy. Modelka jest gwiazdą mediów społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje blisko 900 tys. obserwujących.

Natalia Siwiec kusi

Celebrytka jest związana z Mariuszem Raduszewskim, a niedawno para doczekała się dziecka, córeczki o imieniu Mia. Większość kobiet ma spore problemy z powrotem do swojej sylwetki sprzed ciąży. Natalia Siwiec jak widać, większych problemów nie miała. Po modelce kompletnie nie widać tego, że jeszcze nie tak dawno miała ciążowy brzuszek. Internauci pieją z zachwytu, a użytkowniczki zazdroszczą jej figury po ciąży.

fot. Instagram
fot. Instagram

 

https://www.instagram.com/p/BeieVFrHj9L/?taken-by=nataliasiwiec.official

ładowanie...

Zobacz również