Natalia Siwiec w mocnych słowach wyraziła, co myśli o instytucji Kościoła. Jej wypowiedź odbiła się szerokim echem w mediach. Co powiedziała piękna celebrytka? 

Problem pedofilii w Kościele katolickim znów jest na świeczniku. Ostatnio głośno było o przełomowym wyroku, który zapadł w Poznaniu. Ofierze gwałtu, dokonanego przez księdza, Kościół zmuszony jest wypłacić 1 mln złotych oraz zapewnić dożywotnią rentę w wysokości 800 zł. Po raz pierwszy informacja na ten temat pojawiła się w dodadtku do Gazety WyborczejDużym Formacie. Szykują się zmiany?

Co Natalia Siwiec sądzi o Kościele?

Natalia Siwiec jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie. Jeden z nich postanowił zapytać gwiazdę o jej podejście do wiary. Na pytanie, dlaczego nie uznaje ona instytucji kościoła, odpowiedziała w charakterystyczny dla siebie, bezkompromisowy sposób. Przyznała bez ogródek:

– Dlatego, że kłamie, wykorzystuje, zarabia, manipuluje pod przykrywką Boga… Tuszuje prawdę, przedstawia obraz księży jako nadludzi, podczas gdy wszyscy jesteśmy tacy sami!!! Przykre i prawdziwe: jak jesteś pedofilem, najlepiej zostać księdzem – kościół na pewno cię ochroni (pisownia oryg.) – napisała Natalia na swoim Instagramie. 

Czym jest pedofilia?

To stan, w którym jedynym sposobem na osiągniecie zadowolenia ze swojego życia seksualnego, jest współżycie z dziećmi. Mianem tym określić możemy obnażanie się w obecności osób niepełnoletnich, dotykanie ich genitaliów, masturbowanie się w ich towarzystwie, a także uprawianie z nimi seksu. Warto dodać, że czyny pedofilskie nie zawsze popełniane są przez pedofilów. Zdarza się, że dokonują ich osoby, które mają problemy ze znalezieniem dorosłego partnera seksualnego. Pedofilia jest zaburzeniem preferencji seksualnych. Najczęściej pedofile mają preferencje, co do płci dziecka, która ich pociąga.

Co o tym myślicie? Dajcie znać w komentarzach.

Natalia Siwiec – ZOBACZ ZDJĘCIE:

Natalia Siwiec
Fot. instagram.com @nataliasiwiec.official

ZOBACZ TEŻ: 

  1. Od 5 lat je tylko owoce. Pokazała, jak zmieniło się jej ciało
  2. James Bond ma nowego reżysera. Będzie nowa koncepcja przygód Agenta 007?
  3. Jesteś zazdrośnicą? Wiemy, w jakim wieku zaczynasz być najgorsza

źródło: polki.pl