Natalia Siwiec po raz kolejny zachwyca! Tym razem możemy ją podziwiać w sesji dla zagranicznego magazynu o modzie. Czy modelka zrobi karierę za granicą?

Gwiazda słynie z niesamowitej urody i umiejętności przyciągania spojrzeń. Zdjęcia modelki zawsze zachwycają, tym razem przeszła jednak samą siebie! Natalia Siwiec pojawiła się w zagranicznym magazynie o modzie. Zdjęcia w litewskim wydaniu L’Officiel wykonane przez Helenę Bromboszcz zachwycają!

Natalia Siwiec w zagranicznym magazynie o modzie

Trzeba przyznać, że gwiazda jest niesamowicie fotogeniczna. Natalia Siwiec ma wieloletnie doświadczenie w modelingu i za każdym razem prezentuje się fenomenalnie! Tym razem gwiazda opublikowała na instagramie sesję, która naprawdę zwala z nóg. Warto przypomnieć, że gwiazda półtora roku temu urodziła swoje pierwsze dziecko! Jej figura po ciąży jest naprawdę fenomenalna, niejedna z nas może jej pozazdrościć. Gwiazda ciężko pracuje na swoją sylwetkę, a efekty jak widać są tego warte! Nowa sesja zdjęciowa celebrytki jest tego najlepszym dowodem.

Natalia Siwiec jako modelka

Opublikowana przez gwiazdę sesja zdjęciowa jest naprawdę fenomenalna! Natalia Siwiec na zdjęciach wykonanych przez Helenę Bromboszcz ubrana jest w odważne, kolorowe stylizacje i kusi seksownym wyglądem. Ubrania, które ma na sobie modelka to dzieło polskiej projektantki. Aksamitovska ubiera nie tylko Natalię Siwiec, ale także między innymi Annę Wyszkoni i Honoratę Skarbek! W innych stylizacjach Siwiec ma na sobie kreacje od Macieja Zienia i Tomasza Olejniczaka.

Sceneria, w której wykonane zostały zdjęcia, jest mocno stonowana i surowa, co tylko podkreśla piękno gwiazdy i kolorowych ubrań. Sesja została wykonana dla litewskiego wydania magazyny L’Officiel poświęconego modzie. Czy zdjęcia opublikowane za granicą otworzą Natalii Siwiec drogę do międzynarodowej kariery? Ta sesja mówi sama za siebie – gwiazda ma wielki potencjał! Nie zdziwilibyśmy się, gdyby celebrytka niedługo podbiła cały świat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

natalia siwiec
instagram.com/nataliasiwiec.official fot. Helena Bromboszcz

Natalia Siwiec w ostatniej sesji prezentuje się przepięknie.

natalia siwiec
instagram.com/nataliasiwiec.official fot. Helena Bromboszcz

Stylizacje, które ma na sobie gwiazda są naprawdę fenomenalne!

instagram.com/nataliasiwiec.official fot. Helena Bromboszcz

Kolorowe kostiumy to zasługa Aksamitovskiej i Tomasza Olejniczaka.

natalia siwiec
instagram.com/nataliasiwiec.official fot. Helena Bromboszcz

Sesja ukazała się w litewskim wydaniu magazynu L’Officiel.

natalia siwiec
instagram.com/nataliasiwiec.official fot. Helena Bromboszcz

Zdjęcia Heleny Bromboszcz pokazują Natalię Siwiec w zupełnie innym świetle: seksowną, a jednocześnie bardzo elegancką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kim jest brat Michała Szpaka? To prawdziwy przystojniak!
  2. Agata Kulesza rozwodzi się z mężem? Tygodnik twierdzi, że powodem jest przemoc domowa
  3. Julia Wróblewska ma chłopaka? Śliczna aktorka pokazała zaskakujące wideo

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.