Natalia Siwiec wspiera Weronikę Rosati po jej szokującym wyznaniu. Rozmowa z Rosati, która ukazała się kilka dni temu w Wysokich obcasach wywołała dyskusję także wśród celebrytów. Natalia Siwiec nie pozostała obojętna. Gwiazda skomentowała wywiad o przemocy.

Wiele gwiazd zabrało w ostatnich dniach głos w tej sprawie. Szokujący wywiad z Weroniką Rosati, który ukazał się w Wysokich obcasach, sprawił, że temat przemocy domowej znów jest szeroko dyskutowany w mediach. Weronika Rosati otrzymała wsparcie od wielu innych celebrytek, w ich gronie znalazła się także Natalia Siwiec. Gwiazda wypowiedziała się na temat szokującego wywiadu.

Natalia Siwiec wspiera Weronikę Rosati

Kilka dni temu w Wysokich Obcasach pojawił się wywiad, który zszokował Polskę. Weronika Rosati wyznała w nim, że była ofiarą przemocy domowej. Oskarżyła Roberta Śmigalskiego o przemoc fizyczną, ekonomiczną i werbalną. W poruszającym wywiadzie aktorka wyznała, że zakończyła związek z doktorem, ponieważ nie chciała dłużej być ofiarą. Od tamtej pory w mediach zawrzało, a kolejne gwiazdy komentują kontrowersyjny wywiad. 

Swoje wsparcie dla Rosati wyraziły już między innymi Ewa Chodakowska, Joanna Kulig i Edyta Górniak. Problem przemocy domowej nie po raz pierwszy pojawia się w środowisku celebrytów. Do wsparcia przyłączyła się również Natalia Siwiec, która sama jest mężatką i mamą. Co powiedziała?

Natalia Siwiec o Rosati

Weronika Rosati po ukazaniu się wywiadu dodała na swoim instagramie wpis, który poruszył wiele kobiet.

– Jest to rozmowa, na którą zdecydowałam się z myślą o wszystkich kobietach, które doznały przemocy fizycznej, psychicznej, werbalnej i finansowej, z myślą o kobietach skrzywdzonych przez ludzi silniejszych i bardziej wpływowych, z myślą o kobietach żyjących w lęku, wstydzie, upokorzeniu i beznadziei, z myślą o kolejnym pokoleniu kobiet. Wywiad dedykuję mojej córce, która jest moją największą inspiracją, by zmieniać ten świat – napisała aktorka.

Wiele znanych postaci udzieliło wsparcia i pogratulowało odwagi gwieździe. Wśród nich znalazła się Natalia Siwiec, która nie pozostała obojętna na problem przemocy domowej. Co napisała?

– Kobieta = siła. Szacunek za odwagęskomentowała Siwiec. 

Wsparcie koleżanek z branży z pewnością wiele teraz znaczy dla Rosati. Miejmy nadzieję, że jej wyznanie będzie początkiem ważnych zmian.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

natalia siwiec
instagram.com/weronikarosati

Szokujący wywiad z Weroniką Rosati wywołał wiele emocji.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMaryla Rodowicz planuje pogrzeb rodzinny. Chodzi o najbliższą jej osobę
Następny artykułMichał Szpak ma dziewczynę? Pokazał się na „randce” ze znaną blondynką
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.