Natalia Szroeder bez makijażu wygląda pięknie! Tym samym stanowi wzór dla licznych kobiet, które wciąż mają problem z samoakceptacją. Obecność popularnej gwiazdy w mediach społecznościowych bez pomalowanych brwi czy oczu zawsze wywołuje wiele emocji. Natalia Szroeder pokazała się bez makijażu i zachwyciła wszystkich fanów swoim naturalnym pięknem. 

Portale społecznościowe mają swoje zalety, a do jednej z nich z pewnością należy pochwała autentyczności. Wiele piosenkarek obecnie nie ma problemu z tym, żeby pokazać się zupełnie bez swojego ulubionego podkładu czy pomalowanych ust! Również i my jesteśmy dumne z takich osób, a Natalia Szroeder jest świetnym przykładem, jak można wyglądać pięknie bez tony makijażu.

Jaki makijaż nosi Natalia Szroeder? 

Natalia Szroeder może pochwalić się niezwykle ciekawą urodą, która wygląda świetnie zarówno w pełnym makijażu, jak i bez niego. Dlatego bardzo często możemy podziwiać na Instagramie zarówno z pomalowanymi rzęsami, jak i w zupełnie naturalnej odsłonie. Jak maluje się gwiazda? Wokalistka stawia zazwyczaj na takiej produkty, jak: tusz do rzęs, kredka do brwi i róż do policzków. Jednak jej makijaż nigdy nie jest wyzywający, a dzięki niemu jedynie subtelnie podkreśla swoje atuty.

Jak wygląda Natalia Szroeder bez makijażu?  

Gwiazda polskiej piosenki rozrywkowej na tyle delikatnie podkreśla swoje najlepsze wdzięki, że trudno oszacować, kiedy rzeczywiście występuje w pełnym makijażu, a kiedy prezentuje się a sauté. Biorąc udział w programie cenionej wizażystki gwiazd, Magdaleny Pieczonki, mogłyśmy się przekonać o jej niezwykłej twarzy nieskalanej jakikolwiek kosmetykiem. 

Jak prezentowała się tam Natalia Szroeder bez makijażu? Gwiazda wyglądała pięknie, a osoby obecne na nagrywaniu tym bardziej podkreślały jej urodę różnymi komentarzami. Jesteś tak ładna, że nic już nie muszę robić– skomentował znajdujący się w pobliżu wokalistki stylista fryzur. 

23-letnia gwiazda sceny jest nie tylko bardzo utalentowana, ale również niezwykle piękna, o czym już dobrze wiemy. Piosenkarka jest wzorem dla nastoletnich dziewczyn, które jeszcze nie są pewne swojej aparycji. Przeglądając Instagram Natalii Szroeder można powiedzieć, że wiele rzeczy ją uszczęśliwia i wszystko, co robi składa się na jej świetny wygląd! Śpiew, spotkania ze zwierzętami, miłość, wspólne dzielenia się radością z fanami to przepis na młodzieńczy wygląd według piosenkarki! 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Natalia Szroeder bez makijażu
Fot.: natalia_szroeder/ Instagram

Natalia Szroeder bez makijażu wygląda identycznie jak jej pomalowana wersja!  

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMichał Szpak tańczy bez koszulki. Jest bardzo gorąco!
Następny artykułUczestnicy ”Agenta Gwiazdy” w konflikcie. Misiek Koterski o Kasi Wołejnio: „Zabiłbym tę gamonicę!”
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.