Natasza Urbańska to wspaniała żona! Janusz Józefowicz skończył okrągłe sześćdziesiąt lat, a tancerka urządziła z tej okazji huczną imprezę. W ich dworku pojawili się ważni dla pary goście. Świętowali w prawdziwie sielskich warunkach!

Natasza Urbańska wyprawiła reżyserowi przyjęcie marzeń. W uroczej scenerii gościli najbliżsi mężczyzny, nie zabrakło też aktorów Teatru Buffo, którego Józefowicz jest dyrektorem artystycznym. Znamienici goście tłumnie przybyli do uroczego dworku, aby uczcić urodziny Janusza Józefowicza.

Natasza Urbańska świętowała urodziny męża

Impreza urodzinowa Janusza Józefowicza odbyła się w jego posiadłości w Jajkowicach, gdzie reżyser bawił się w gronie najbliższych. Z tej okazji Natasza Urbańska zamieściła na Instagramie zdjęcie męża i zamieściła krótki, ale wzruszający wpis.

-Pięknie iść z Tobą przez życie — napisała gwiazda

Post skomentowało wiele osób, a fani Janusza Józefowicza składali mu najserdeczniejsze życzenia. Wielu z nich pisało, że reżyser ma ogromne szczęście, wchodząc w kolejną dekadę życia z tak cudowną osobą, jaką jest Natasza Urbańska.

Janusz Józefowicz: sześćdziesiąte urodziny

Ogród posiadłości z tej okazji został przyozdobiony plakatami z najważniejszych przedstawień Janusza Józefowicza. Na imprezie pojawiła się jego mama oraz syn z pierwszego małżeństwa.

-Janusz jest bardzo rodzinny, więc zadbał o to, aby w ten dzień wszyscy byli razem. Codzienny pęd i nowe projekty nie pozwalają na częste spotkania — zdradził se.pl znajomy pary.

Już w przyszłym miesiącu pojawi się kolejna okazja do świętowania-Natasza i Janusz będą obchodzili jedenastą rocznicę ślubu!

ZOBACZ ZDJĘCIA NATASZY URBAŃSKIEJ:

Natasza Urbańska
instagram.com/nataszaofficial

Natasza Urbańska zamieściła zdjęcie męża z okazji jego urodzin.

Natasza Urbańska
instagram.com/nataszaofficial

Para bawiła się na urodzinowym przyjęciu w ogrodzie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gwiazda TVN przyznała, że straciła kontrakty reklamowe przez zaangażowanie społeczne. ”Poczułam się nieco zażenowana”
  2. Ewa Gawryluk przyznała, że bolesne rozstanie przed laty wpędziło ją w depresję. „Uciekłam w alkohol”
  3. Siostra Moniki Pietrasińskiej zmarła na raka w 2014 roku. Modelka opowiedziała o cierpieniu, którego doświadczyła
  4. Te paznokcie hybrydowe to absolutny hit wakacji 2019! Każda stylowa kobieta powinna takie mieć
  5. Kilkudniowa dieta kapuściana zwala z nóg. Efektem zachwycają się kobiety na całym świecie

Źródło: se.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.