Nauczycielka jednej ze szkół miała romans z co najmniej piątką uczniów. Kiedy ich relacja i pikantne wiadomości ujrzały światło dzienne, niemalże natychmiast zainterweniowała dyrekcja szkoły oraz policja. O sprawie poinformował jeden z rodziców chłopaka, który miał dość toksycznej relacji z kobietą.

Szkolne romanse, w które wdawała się 30-latka trwały nieprzerwanie od 6 lat. Sytuacja zaszła na tyle daleko, że uczniowie byli zmęczeni erotyczną znajomością z natarczywą nauczycielką. Co ciekawe, kobieta w 2018 roku wyszła za mąż. Jednak fakt ten nie powstrzymał jej przed utrzymywaniem bliskich kontaktów z nastolatkami.

Nauczycielka miała romans z uczniami 

Fiona Viotti nauczała w jednej z elitarnych szkół Bishops Diocesan College w Kapsztadzie położonym w Republice Południowej Afryki. Szokującą historię postanowił ujawnić jeden z 18-latków, który miał już dość natarczywego zachowania kobiety. Początkowa fascynacja dość szybko przemieniła się w toksyczną relację.

Chłopak wyjawił całą prawdę swoim rodzicom. Zaniepokojony ojciec natychmiast udał się do dyrekcji, aby poinformować ich o wstrząsającym zajściu. Pokazał również wiadomości, które 30-latka z ogromną determinacją słała do jego syna. Zapraszała go nawet do swojego pokoju, który znajdował się w szkolnym kampusie. Jej oczekiwania względem ucznia z dnia na dzień stawały się coraz większe.

Placówka nie była w stanie nic zrobić 

Afera wyszła na jaw kilka dni po tym, jak, Fiona złożyła wypowiedzenie. Sprawa została zgłoszona na policję, dzięki czemu kobiecie prawdopodobnie odebrane zostanie prawo wykonywania zawodu.

W trakcie śledztwa okazało się również, że do sieci trafił szereg filmów pornograficznych z nauczycielką w roli głównej. Nie wiadomo jednak, czy występowali w nich jej uczniowie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nauczycielka
Fot.facebook.com

Nauczycielka Fiona Viotti miała romans z uczniami. 

Nauczycielka
unspalsh.com @pexels

Chłopcy byli zmęczeni jej natarczywością. 

Nauczycielka
unsplash.com @jmvisuals

Prawdę wyjawił jeden z uczniów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Bobas usiadł na odpoczywającym kocie. Zwierzak zareagował w jedyny możliwy sposób
  3. Dorota Szelągowska pokazała swoją choinkę. Internauci wytknęli jej jeden szczegół, są wściekli
  4. Były mąż napisał list do nowego partnera swojej małżonki. Był szczery do bólu
  5. Koszmarne informacje o zdrowiu Margaret. Zawiesza karierę na długo
Poprzedni artykułW latach 70. przyspieszała tętno wszystkim mężczyznom. Gdzie zniknęła piękna Halina Golanko?
Następny artykułPies miał zostać uśpiony tylko przez swój wygląd. Nikt nie chciał dać mu domu
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.