W jednej z chorzowskich szkół średnich nauczycielka poprosiła swoich podopiecznych z klasy maturalnej, żeby zrobili sobie zdjęcia i przekazali jej. Podobno miały służyć do prezentacji na koniec roku szkolnego, czyli na pożegnanie uczniów. To, do czego wykorzystała te zdjęcia, było bardzo dużą niespodzianką.

Justyna Dobrzyńska-Pietrek to nauczycielka historii i WOS-u w jednym z chorzowskich techników. Jest bardzo związana ze swoją klasą. Nikogo nie zdziwiła jej prośba o fotografie portretowe uczniów. Wszyscy wykonali sobie zdjęcia i przekazali je wychowawczyni. W nikim ta prośba nie wzbudziła podejrzeń – jak widać niesłusznie! 

Nauczycielka zaskakuje swoich wychowanków

Podczas gdy wszyscy zapomnieli już o prośbie swojej wychowawczyni, ta szykowała ogromną niespodziankę, która miała ujrzeć światło dzienne w trakcie studniówki. Tuż przed rozpoczęciem balu kobieta zawołała swoich uczniów, żeby pokazać im niespodziankę. Nie miała w ręce żadnego prezentu, nikt nie wiedział, o co może chodzić. 

Nagle wychowawczyni zdjęła płaszcz i oczom uczniów ukazała się piękna sukienka, na której widniały… ich własne podobizny! Wychowawczyni w ten sposób chciała pokazać, jak bardzo jest przywiązana do swoich uczniów. Absolutnie nikt na całym balu maturalnym nie miał tak oryginalnej kreacji. Wszyscy uczniowie zazdrościli IVc takiej kochanej nauczycielki.

  1. 7-letnia dziewczynka stała na przystanku ubrana tylko w bluzkę. Powód odbiera wiarę w ludzkość
  2.  Michał Szpak bardzo martwi się o siostrę. Nastolatka jest kompletnie załamana

Sukienka prezentem dla uczniów

Pomysł na taką sukienkę dała nauczycielce koleżanka po fachu. Justyna Dobrzyńska-Pietrek postanowiła zaczerpnąć inspiracji, ale sukienkę stworzyć we własnym stylu. Na początku okazało się, że jest to dość drogie przedsięwzięcie, w końcu jednak z krawcową znalazły sposób na efektowne przeniesienie zdjęć na materiał w rozsądnej cenie. Ważne było też zachowanie wytycznych narzuconych przez tematykę balu, a był nią styl Jamesa Bonda. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nauczycielka nie żałuje swojego zakupu. Ma w planach założyć tę kreację na dwa najbliższe ważne wydarzenia swojej klasy – zakończenie roku maturzystów i spektakl teatralny, który uczniowie będą wystawiać w Chorzowskim Domu Kultury. A później zachowa sobie tę sukienkę na pamiątkę – może założy ją na bal absolwentów za kilkanaście lat? Na pewno wzbudziłaby tym ogromne wzruszenie!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nauczycielka
Facebook.com @ekonomikofficial

Nauczycielka przygotowała sobie niezwykłą sukienkę na ten wyjątkowy wieczór.

nauczycielka
facebook.com @ekonomikofficial

Wszyscy inni uczniowie zazdrościli klasie tak wspaniałej wychowawczyni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku z niesamowitą intuicją. Ich nie da się oszukać, zawsze wyczują fałsz
  2. Martyna Wojciechowska już po ślubie? Pokazała zdjęcie z Przemysławem Kossakowskim
  3. Zainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła

Źródło: fakt.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl