Nauczycielka wykazała się niezwykle kreatywnym podejściem. Gdyby tak wyglądały zajęcia w każdej szkole, uczniowie z pewnością uczyliby się anatomii z ogromną chęcią i mieliby ją w małym palcu! Ta kobieta pokazała się w niecodziennym wydaniu. Cała klasa stanęła jak wryta.

Nudna teoria i grube podręczniki. Z tego wszystkiego najciekawsze były obrazki narządów – bo choć niezwykle małe, to przynajmniej kolorowe. Większość nas właśnie tak wspomina zajęcia z anatomii w dzieciństwie. Pewna nauczycielka postanowiła jednak nieco zamieszać w programie nauczania i spróbować własnych metod

Nauczycielka z pasją

Verónica Duque to nauczycielka ze słonecznej Hiszpanii, z 15-letnim stażem pracy. Kobieta jest wprost uwielbiana przez swoich podopiecznych. Nic dziwnego! Gdyby każdy profesor wykonywał swoją pracę z takim zaangażowaniem oraz pasją, i świat i szkolne wspomnienia byłby o wiele piękniejsze.

Verónica uczy nauk przyrodniczych i społecznych, sztuki, języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Prawdziwy człowiek renesansu! Aby zaciekawić uczniów, nauczycielka stosuje różne metody, jednak to jej niedawna lekcja anatomii wzbudziła prawdziwą sensację! Verónica pokazała naprawdę dużo!

Zaskakująca lekcja anatomii

Ta lekcja wywołała spore zaskoczenie zarówno u uczniów i ich rodziców, jak i internautów. Co takiego postanowiła zrobić nauczycielka? Hiszpanka, przeglądając internet, trafiła na… reklamę idealnego stroju kąpielowego z nadrukiem anatomicznej budowy człowieka.

Verónica już wcześniej stosowała przebrania, na przykład podczas zajęć z historii, dlatego widząc kostium, stwierdziła, że to jest najlepszy sposób na zaciekawienie dzieci anatomią. Czym prędzej go zamówiła, przed lekcją zdjęła swoje ubrania i założyła nietypowy strój.

Wiedząc, jak trudno jest tak młodym ludziom wizualizować sobie rozmieszczenie narządów wewnętrznych, pomyślałam, że warto spróbować — wytłumaczyła nauczycielka w rozmowie z Duque.

Jak wyglądał kostium?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nauczycielka
twitter.com/mikemoratinos

Nauczycielka postanowiła poprowadzić lekcję w nietypowym stroju.

nauczycielka
twitter.com/mikemoratinos

Naturalnych rozmiarów nadruki organów, mięśni czy ścięgien robią wrażenie. 

nauczycielka
twitter.com/mikemoratinos

Zachęciłaby was do nauki?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Był pewien, że cała jego rodzina zginęła w czasie wojny. W wieku 102 lat odnalazł bratanka
  4. Meghan Markle zarobi miliony na odejściu z Rodziny Królewskiej. To będą łatwe pieniądze, zaskoczeni?
  5. Córka wróciła z czymś dziwnym we włosach. Gdy matka odgarnęła jej pasma, aż odskoczyła z obrzydzenia
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

Źródło: o2.pl

Poprzedni artykułTata nagrał pierwsze spotkanie synka z adoptowanym psem. Wzruszające do łez wideo
Następny artykułPies tkwił w drzewie przez 50 lat. Gdy pracownicy go dostrzegli, przeżyli wstrząs
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.