Nauczycielka jednej z polskich szkół popełniła samobójstwo. Zwłoki kobiety, która targnęła się na swoje życie, znalazł członek rodziny. Jak się okazuje, przy ciele 51-latka znaleziono list pożegnalny. Prokuratura wydała oświadczenie w sprawie niewyobrażalnej tragedii. Wiadomo, co jako ostatnie chciała przekazać.

Prokuratura przekazała dramatyczne informacje. W jednym z polskich miast doszło do rodzinnej tragedii. 51-letnia nauczycielka targnęła się na własne życie. Ciało kobiety znaleziono w jej domu.

Nauczycielka popełniła samobójstwo

51-letnia kobieta popełniła samobójstwo. Jak informuje portal Infoprzasnysz.com, w czwartek 6 sierpnia policja otrzymała zgłoszenie o ujawnieniu zwłok na terenie gminy Krasne w województwie mazowieckim.

Zwłoki 51-letniej kobiety znajdowały się na terenie posesji w gminie Krasne, na której mieszkała, a ujawnił je członek rodziny – mówiła p.o Prokuratora Rejonowego w Przasnyszu prok. Renata Zadrożna.

Przy nauczycielce, która targnęła się na własne życie poprzez powieszenie, znaleziono list pożegnalny.

  1. Media przekazały druzgocące informacje. Nic nie mogli zrobić, nie żyje
  2. Jej stan jest krytyczny. Polityk zarażona koronawirusem

Krasne. Nauczycielka zostawiła list pożegnalny

Nauczycielka, która popełniła samobójstwo, zostawiła list pożegnalny, który trafił w ręce prokuratury. Ostatnie słowa 51-letniej kobiety były skierowane do jej najbliższych. Prokuratura wydała oświadczenie w sprawie.

Ciało zabezpieczono do czynności procesowych, zaś oględziny wykonał biegły lekarz, który orzekł, że do śmierci kobiety nikt się nie przyczynił. Postępowanie zostało zakończone tzw. umorzeniem przed wszczęciem, co oznacza, że prokuratura nie dopatrzyła się współudziału osób trzecich – cytuje słowa p.o Prokuratora Rejonowego w Przasnyszu prok. Renaty Zadrożnej Infoprzasnysz.com.

W pożegnalnym liście nauczycielka nie podała powodu, który miał stać za decyzją o odebraniu sobie życia.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

nauczycielka
fot. policja.pl

Nauczycielka popełniła samobójstwo. Ciało kobiety znalazł członek rodziny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła wiadomość z samego rana. Rozpoczęcie nauki przesunięte, poznaliśmy nową datę, kiedy dzieci pójdą do szkoły w polskiej miejscowości
  2. Opiekunka potajemnie wyszła za 88-letniego Władysława, dramat rodziny. „Był cały brązowy, wyglądał jak wilkołak”
  3. Szef MEN zabrał głos. Przekazał najnowsze zalecenia dla uczniów od 1 września
  4. Wybuch w polskim mieście. Na miejsce przyjechała policja, straż i pogotowie, wszystkich ewakuowano
  5. Wielka radość w życiu Cezarego i Katarzyny Żaków. Z całego serca gratulujemy
  6. Justyna piła napar z kurkumy przez 2 tygodnie, gdy stanęła przed lustrem oniemiała, nie spodziewała się nowego widoku

Źródło: infoprzasnysz.com

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.