Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym polskim jasnowidzem. Tym razem jednak zabrał głos nie po to, by wspomnieć o jakiejś swojej przepowiedni. Poruszył ważną kwestię dla jego lokalnej społeczności.

Cała sprawa dotyczy bardzo polaryzującego ludzi tematu. Nie uwierzycie, gdzie w Człuchowie otworzono punkt, w którym podaje się szczepionkę.

Krzysztof Jackowski grzmi w sprawie szczepień

Krzysztof Jackowski na łamach Faktu wypowiedział się w kwestii dotyczącej nowego punktu szczepień w Człuchowie. Gdzie został on otworzony? Okazuje się, że w starym prosektorium. Co prawda kostnica już od dawna nie była czynna i została wyremontowana, ale to wciąż ten sam budynek, który lokalnej społeczności kojarzy się jednoznacznie. Jasnowidz nie przebierał w słowach, gdy komentował tę sprawę.

– Teraz ktoś wpadł na skandaliczny pomysł, by dokładnie w miejscu, w którym stał niegdyś sekcyjny stół, ustawić krzesełka dla szczepionych. To nienormalne – krytykował Jackowski.

Co ciekawe, jasnowidz przytoczył przy okazji także historię z dzieciństwa, która miała na celu podkreślić, jak silnie nacechowana dla mieszkańców jest ta lokacja, również dla niego. Wyjawił, że jego ojciec pracował w prosektorium i on sam za młodu miał okazję widywać ciała w kostnicy. Nie chciałby więc być w tym samym miejscu szczepiony.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co więcej, Jackowski spekuluje, że punkt szczepień mógł zostać celowo otwarty w takiej lokacji, by zniechęcić ludzi do przyjmowania ich. Dziwi się bowiem, że nie znalazło się żadne inne, lepsze miejsce, w którym można było to zorganizować. To jednak tylko domysły.

Przypominamy, że wiarygodne informacje na temat szczepień znajdują się na stronie gov.pl/web/szczepimysie.

– Szczepionki są najbardziej skuteczną metodą chroniącą przed zarażeniem różnymi chorobami. Ludzkość z powodzeniem korzysta z tej zdobyczy cywilizacji od kilkuset lat – zaznacza Ministerstwo Zdrowia.

Zobacz film:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”

Źródło: fakt.pl/ pomponik.pl