Netflix szykuje dla nas prawdziwą gratkę, która już wkrótce będzie dostępna w serwisie. Mowa o serialu Another Life, którego zwiastun jest już dostępny w sieci! O czym będzie opowiadał?

Serwis nie zwalnia tempa i co chwilę zaskakuje nas kolejnymi premierami. Tym razem Netflix pokazał zwiastun nowego serialu, który ma mieć premierę już pod koniec lipca. W produkcji zobaczymy aktorkę Katee Sackhoff, która po raz kolejny pojawi się na ekranach w produkcji science fiction. Nie możemy się już doczekać!

Netflix: Katee Sackhoff w nowym serialu

Kim jest Katee Sackhoff, którą zobaczymy w Another Life? To amerykańska aktorka, która najbardziej znana jest z roli porucznik Kary Starbuck Thrace w serialu z 2004 roku Battlestar Galactica. Fani aktorki są bardzo podekscytowani faktem, że znów zobaczą ją w kosmosie — akcja obu seriali jest bowiem mocno skupiona na podróżach kosmicznych. Netflix doskonale dobrał aktorkę do roli i z pewnością wiedział, co robi!

O czym jest Another Life?

Nowy serial Netflix opowiada o grupie astronautów, którymi dowodzi Niko Breckinridge, grana właśnie przez Katee Sackhoff. Załoga jest na misji poszukiwania śladów obcej inteligencji we wszechświecie, jak można się jednak domyślić, nie wszystko idzie po ich myśli. Zespół astronautów będzie musiał zmierzyć się z ogromnym niebezpieczeństwem, by ich podróż nie okazała się wyprawą w jedną stronę. Jakim? Tego zwiastun nie zdradza.

Kiedy premiera Another Life na Netflixie?

Premiera serialu zapowiadana jest już na 26 lipca! Oznacza to, że na serial poczekamy tylko dwa tygodnie, fani klimatów sci-fi z pewnością jednak nie mogą się już doczekać. Zapowiedziano, że Another Life liczyć będzie 10 odcinków, których twórcą jest Aaron Martin, reżyser takich hitów jak Slasher czy Degrassi. Nowe pokolenie.

Netflix zaskoczył wszystkich nagłym teaserem serialu, który pojawi się już za dwa tygodnie. Nowa produkcja od razu wzbudziła jednak entuzjazm, głównie przez obecność Katee Sackhoff, która również nie kryje ekscytacji! Aktorka na swoim Twitterze wyznała, że bardzo cieszy ją powrót do kosmosu na ekranie i jest wdzięczna za ogromne wsparcie i radość fanów.

ZOBACZ KADRY Z ANOTHER LIFE:

netflix
materiały prasowe

Netflix zaskoczył fanów science fiction niespodziewaną premierą.

netflix
materiały prasowe

Another Life znajdzie się na platformie już 26 lipca!

netflix
materiały prasowe

Fani są szczególnie podekscytowani powrotem na ekrany Katee Sackhoff.

ZOBACZ TEŻ:

  1. „Król Lew” będzie miał swoją premierę już 19 lipca. Beyonce wydaje album promujący film
  2. Filmy lat 90., które zmieniły kino. 8 kultowych produkcji, które musisz znać!
  3. Najlepsze filmy akcji, psychologiczne i sensacyjne. TOP LISTA!
  4. Fajne filmy na wieczór. Filmy, które idealnie ogląda się we dwoje
  5. Filmy z Julią Roberts. 8 najlepszych propozycji filmowych z gwiazdą kina

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.