Netflix właśnie ogłosił premierę najnowszego 6. sezonu Orange Is The New Black! Dodatkowo opublikował tajemniczą zapowiedź. Będzie GORĄCO!

Orange Is The New Black to oryginalna produkcja Netflix’a. Rozsławiony serial o więźniarkach z Litchfield powraca w wielkim stylu! Okazuje się jednak, że bohaterki serialu zobaczymy w nowych okolicznościach i… nowym miejscu!

Po buncie z 4. sezonu serialu, który ciągnął się aż do końca 5 – większość skazanych trafi do więzienia o zaostrzonym rygorze, czyli tzw. „maksa”.

Na szczęście to, jak potoczą się ich losy, będziemy mogli poznać  już niedługo! 🙂

Netflix. Orange Is The New Black 6. sezon

Nasze ulubione bohaterki, czyli Piper, Alex, Taystee, Suzanne oraz inni powrócą na nasze ekrany już niebawem.

Platforma Netflix właśnie poinformowała, że nowy sezon wchodzi już w lipcu 2018! Fani na nowy sezon musieli czekać aż rok! Całe szczęście, że Netflix ogłosił datę premiery i przestał trzymać wszystkie fanki i fanów w niepewności.

Dokładna data premiery 27 lipca 2018 roku!

Orange Is The New Black

Serial na platformie Netflix miał premierę w 2013 roku. Historia więźniarek zamkniętych w Litchfield podbiła serca fanów! Ciekawostką jest, że serial był jednym z pierwszych oryginalnych produkcji Netflixa, który teraz jest potentatem serialowych!

Platforma ma na swoim koncie takie hity, jak: The Crown, opowiadający o rodzinie królewskiej, Trzynaście powodów, który porusza bardzo ciężki temat samobójstw wśród nastolatków. Podobnie jest z serialem Naros, który opowiadał historię Pablo Escobara, narkotykowego bosa.

W ciągu pięciu lat Orange Is The New Black zaskarbiło sobie serce fanów na całym świecie! Perypetiami Pepper i jej koleżanek śledziło miliony osób. Serial zdobył aż 20 nagród Emmy, a w sumie nominowany był prawie 50 razy – w tym do Złotego Globu!

Czy wy też nie możecie się doczekać? 🙂 🙂 🙂

źródło: antyradio.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kinga Rusin pokazała odważne zdjęcie! 47 lat i wygląd PETARDA!
  2. Tęcza WRACA do Warszawy. Gdzie? Przed słynny kościół!
  3. Edyta Górniak o swojej największej miłości. „Inteligentny, wrażliwy…”
  4. Chcą zniszczyć Michała Szpaka. Nagie zdjęcia artysty na portalu dla gejów