Niania to kultowy serial, który cieszył się bardzo szerokim zainteresowaniem i uznaniem. Do dziś wielu ludzi śledzi poczynania aktorskie tamtejszych gwiazd, jednak nie wszyscy zdają sobie sprawę, co się działo w ich życiu prywatnym. Maria Maciejowska, która wcielała się w postać Małgosi, najstarszej córki Skalskiego przeżywała prawdziwy dramat. Dziś ma 30 lat i musiała samotnie wychowywać syna, który chorował na białaczkę.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jak potoczyły się losy Marii Maciejowskiej
  • Co działo się z synem aktorki
  • Czym zajmuje się obecnie Maria Maciejowska

Maria Maciejowska zyskała największą popularność dzięki roli Małgosi, w serialu Niania. Po zakończeniu emisji serialu zniknęła ze świata show-biznesu. Okazuje się, że postanowiła porzucić aktorstwo i zająć się życiem rodzinnym, które miało wzloty i upadki.

Czym zajmuje się dzisiaj Małgosia z serialu Niania?

Małgosia z serialu Niania zajmuje się dzisiaj przede wszystkim rodziną. Porzuciła aktorstwo na rzecz wychowywania swojego syna, który kilka lat temu cierpiał z powodu bardzo poważnej chorobę, jaką jest białaczka limfoblastyczna. Nie wykorzystała zatem swoich „pięciu minut” i nie poszła śladami znanych aktorów, którzy skorzystali ze swojej sławy.

Dzisiaj Maria Maciejowska ma 30 lat i po mężu nazywa się Fuks. Jest mało aktywna w mediach społecznościowych, skupia się głównie na rodzinie. W 2014 roku dowiedziała się o chorobie swojego syna. Wówczas poprosiła internautów o pomoc za pośrednictwem Fundacji Spełnionych Marzeń:

– Dla mnie jako samotnej matki to nie tylko przeżywanie fizycznego i psychicznego cierpienia dziecka, ale problem z tak prozaicznymi sprawami, jak codzienne zakupy, czy dojazd do szpitala, ponieważ zarówno sklep, jak i komunikacja miejska to punkty na długiej liście „zakazanych miejsc”. – czytamy w mediach społecznościowych aktorki.

Następnie Maria Maciejowska dodała:

Dzięki Państwa pomocy będę miała możliwość, za okazaniem imiennych faktur dotyczących wyłącznie leczenia i rehabilitacji dziecka, uzyskać zwrot części poniesionych kosztów. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy zdecydują się nam pomóc – dodała aktorka.

Co więcej, Maria Maciejowska studiowała Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego, a także kształciła się w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Teksty wybrane dla Ciebie

Aktorzy Niani dziś

Przypomnijmy, że głównymi aktorami serialu Niania byli m.in. Agnieszka Dygant, grająca rolę Frani Skalskiej, Tomasz Kot, jako Maksymilian Skalski, czy Adam Ferency, odgrywający rolę kamerdynera.

Cała trójka do dziś pozostaje aktywnymi aktorami. Agnieszkę Dygant mogliśmy ujrzeć w wielu produkcjach. W ostatnim czasie wystąpiła m.in. w filmach Patryka Vegi tj. Kobiety Mafii, czy Pitbull. Nowe porządkiW życiu Agnieszki Dygant nie zawsze było kolorowo, o czym pisaliśmy >tutaj<. Na szczęście z czasem wszystko wyszło na prostą.

Tomasz Kot w 2018 roku wcielił się w rolę Wiktora w filmie Zimna Wojna, za co otrzymał nominację do Oscara, a wcześniej miał przyjemność zagrać m.in. w takich produkcjach jak Najlepszy, Volta, czy Disco Polo.

Tęsknicie za serialem Niania?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Niania
fot. facebook.com/maria.maciejowska

Maria Maciejowska, grająca rolę Małgosi w serialu Niania zniknęła z show-biznesu i zajęła się rodziną.

Niania
fot. facebook.com/maria.maciejowska

Aktorka wyznała jakiś czas temu, że jej synek chorował na białaczkę limfoblastyczną.

Niania
fot. facebook.com/maria.maciejowska

Obecnie nie skupia się na aktorstwie.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: viva.pl

Poprzedni artykułJak zrobić pieczoną owsiankę? Proste i pyszne przepisy na śniadanie
Następny artykułKultowe babeczki z budyniem. Pamiętacie przysmak PRL?
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl