Dariusz Gnatowski popularność zyskał dzięki roli Arnolda Boczka ze Świata według kiepskich. Niestety, popularny aktor, walczy z chorobą, która utrudnia mu codzienne życie. „Boczek” zmaga się bowiem z cukrzycą, która sprawia, że ciągle  traci na wadze i coraz bardziej mizernieje z każdym dniem. Dla fanów serialu mamy niestety złe wieści – z aktorem nie jest dobrze. 

Gnatowski ze swoją tuszą idealnie pasował do roli serialowego Boczka. Krążyły pogłoski, że nawet miał zapisane w umowie z producentami polsatowskiej komedii, że nie może zgubić nadmiernych kilogramów.

ZOBACZ TAKŻE: SENSACJA: Esmeralda Godlewska jest w ciąży?!

Boczek z Kiepskich choroba

U aktora zdiagnozowano cukrzycę, która totalnie zmieniła jego życie. Jak donoszą informatorzy, od 8 lat zmaga się on z tą postępującą chorobą, która powoduje nie tylko utratę wagi, ale także systematyczne pogarszanie wzorku. Choroba o mało co nie doprowadziła go do amputacji nogi! To wszystko koszmarnie odbija się na jego zdrowiu i wyglądzie.

Jestem chory na cukrzycę od wielu lat. Nie wiem kiedy tak naprawdę się zaczęło. Potem poczułem, że coś jest nie tak i zacząłem się leczyć. Nie miałem świadomości, że cukrzyca jest przewlekłą chorobą, która rozwija się przez lata i prowadzi do poważnych skutków i powikłańmówił Dariusz Gnatowski w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Katarzyną Olubińską.

ZOBACZ TAKŻE: 70-letni polski miliarder UWIÓDŁ MŁODSZĄ o 45 lat kobietę!

Cukrzyca  w zależności od jej stopnia, może być bardzo groźną chorobą. Cierpiących na nią ludzi doprowadza do zasłabnięć, nieustannej potrzeby snu. Ta choroba, kiedy jest źle leczona, może skończyć się amputacją kończyn, a nawet śmiercią.

źródło: pikio.pl 

ZOBACZ GALERIĘ: