Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Antek Królikowski przyłapany z nową dziewczyną. Zachowywali się, jakby jutra miało nie być
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.04.2022 22:18

Antek Królikowski przyłapany z nową dziewczyną. Zachowywali się, jakby jutra miało nie być

Antek Królikowski
TRICOLORS/East News

Antek Królikowski ma za sobą kilka skandali i kryzys wizerunkowy. Teraz aktor został przyłapany na czułościach z tajemniczą kobietą. Czy to możliwe, że to jego nowa ukochana?

Gwiazdor programu „Przez Atlantyk” postanowił na jakiś czas zniknąć ze świata show-biznesu. Nie oznacza to, że fotoreporterzy przestali interesować się jego życiem. Właśnie przyłapano go z nową dziewczyną.

Antek Królikowski przyłapany na czułościach z nową dziewczyną

Aktor nie ma teraz najlepszej passy. Jakiś czas temu rozstał się ze swoją ukochaną, a potem zaliczył kryzys wizerunkowy, próbując zorganizować własną galę walk MMA, która nie obyła się bez kontrowersji. Powodem zniesmaczenia internautów był pomysł gwiazdora na walkę sobowtórów prezydentów Rosji i Ukrainy, jaka miałaby mieć miejsc podczas wydarzenia.

W związku z minionymi wydarzeniami Antek Królikowski postanowił na jakiś czas zniknąć ze świata mediów. Mimo tego fotoreporterom udało się przyłapać gwiazdora programu „Przez Atlantyk” na czułościach z tajemniczą dziewczyną. Jak twierdzi tabloid „Pudelek” może być to nowa ukochana aktora o imieniu Izabela.

Antek wie, że przed ich apartamentem czają się paparazzi. Dlatego stara się być dyskretny. Kiedy po zakupach w osiedlowym sklepie upewnił się, że nikt go nie śledzi, wyruszył w trasę. Nagle na siedzeniu obok niego pojawiła się Iza, która najwidoczniej wcześniej była ukryta na tylnej kanapie auta — czytamy na łamach „Pudelka”.

Według magazynu para nie szczędziła sobie czułości, zarówno w samochodzie, jak i podczas spacerowania po ulicach miasta.

Antek nie mógł oderwać się od ukochanej i skradł jej długi pocałunek w aucie, a potem także podczas krótkiej przechadzki — donosi tabloid.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Wielkie zaskoczenie w nowym sezonie. Widzowie zaniemówili na widok Kasi i Klaudii
  2. Co się dzieje u Lewandowskich? Robert i Ania nie spędzają świąt razem, znamy powód rozłąki
  3. Marcin Hakiel woła o pomoc? Fani porażeni w Wielkanoc, wszyscy są pewni jednego

Źródło: gwiazdy.wp.pl