Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie tak miał wyglądać ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Bronisław Cieślak chciał im towarzyszyć w najważniejszym dniu, kibicował parze
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 16.05.2021 17:55

Nie tak miał wyglądać ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak. Bronisław Cieślak chciał im towarzyszyć w najważniejszym dniu, kibicował parze

Edward Miszczak
Fot. East News/TRICOLORS

Kilkanaście dni temu dowiedzieliśmy się, że znany i ceniony aktor Bronisław Cieślak nie żyje. Krewny Anny Cieślak, partnerki Edwarda Miszczaka miał zjawić się na ich ślubie. Niestety, nagła śmierć artysty pokrzyżowała te piękne plany.

Dyrektor programowy TVN w rozmowie z Super Expressem zabrał głos w sprawie Bronisława Cieślaka. Opowiedział, jakie aktor miał podejście do jego związku z Anną Cieślak: –Zaakceptował nasz związek. Nie roztrząsał szczegółów, nie zadawał pytań – wyznał wówczas Edward Miszczak.

Bronisław Cieślak nie żyje

Bronisław Cieślak zmarł 2 maja w Krakowie. Genialny aktor znany przede wszystkim z filmu 07 zgłoś się zmagał się z chorobą nowotworową. W chwili śmierci miał 77 lat.

Wiadomość o jego śmierci zasmuciła nie tylko jego bliskich i przyjaciół, ale także wiele osobistości ze świata show-biznesu, ale przede wszystkim fanów. Nikt nie spodziewał sie tak nagłego odejścia fenomenalnego aktora.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Bronisław Cieślak cieszył się sympatią polskiej publiczności. Był nie tylko utalentowanym aktorem, ale po prostu dobrym i niezwykle życzliwym człowiekiem.

Edward Miszczak w rozmowie z Super Expressem powiedział kilka słów na temat artysty, który jest również krewnym jego partnerki – Anny Cieślak.

Dyrektor programowy TVN podkreślał, że Bronisław Cieślak w przeciwieństwie do niektórych osób akceptował jego związek z Anią. Między Miszczakiem a Anną jest bowiem spora różnica wieku, Bronisław jednak uważał, że w życiu najważniejsza jest miłość i tylko ona ma znaczenie:

Zaakceptował nasz związek. Nie roztrząsał szczegółów, nie zadawał pytań – wyznał Edward Miszczak „Super Expressowi”.

Jak przekazuje dalej portal, Bronisław Cieślak chciał jeszcze zatańczyć na weselu pary. Mimo planów, które miały wyglądać zupełnie inaczej, Bronisław Cieślak niestety już nie zjawi się na ślubie Edwarda i Anny.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Źródło: Super Express