Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie tylko córka Magdy Gessler, na wakacje nad polskim morzem narzekała również Skrzynecka z mężem
Karol Osiński
Karol Osiński 05.07.2021 18:14

Nie tylko córka Magdy Gessler, na wakacje nad polskim morzem narzekała również Skrzynecka z mężem

Katarzyna Skrzynecka
fot. TRICOLORS/East News

Jakiś czas temu Katarzyna Skrzynecka z małżonkiem wybrali się na wakacje nad polskie morze, jednak nie będą dobrze wspominać tego wypoczynku. Aktorka opowiedziała o kilku nieprzyjemnych sytuacjach, które ich spotkały. Wśród nich było spotkanie z grupą pijanych mężczyzn, o których wypowiedziała się w jednoznaczny sposób.

Nie tylko Katarzyna Skrzynecka, ale także kilka innych polskich gwiazd narzekało na poziom wypoczynku nad polskim morzem. Za główną przyczynę podają przede wszystkim zachowanie innych plażowiczów.

Katarzyna Skrzynecka o sytuacji nad polskim morzem

Katarzyna Skrzynecka i jej małżonek Marcin Łopucki są wielkimi miłośnikami Grecji i tamtejszych wysp, jednak zdarza im się zrobić wyjątek i wybrać się nad polskie morze. Tak uczynili dwa lata temu, jednak niekoniecznie wyszło im to na dobre.

Postanowili wybrać się na wypoczynek razem z córką, który został im zakłócony przez grupę nie do końca kulturalnych plażowiczów. Grupa mężczyzn w okolicach 30. roku życia zachowywała się wulgarnie, spożywając spore ilości alkoholu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dodatkowo mężczyźni nie zważali na rodziny z dziećmi, które wypoczywały w ich pobliżu. Skrzynecka przyznała, że bardzo szybko opuścili plażę i pozostał jej duży niesmak. Nie wiadomo, czy jeszcze kiedyś zdecyduje się zamienić Grecję na Bałtyk.

Gwiazdy narzekają na polskich plażowiczów

Całkiem niedawno do sytuacji nad Bałtykiem odniosła się także Agata Młynarska. Popularna dziennikarka napisała wówczas bardzo długi post na Facebooku, w którym skomentowała sytuację we Władysławowie.

Pierwszym problemem, który poruszyła byli plażowicze. Jej zdaniem panuje tam totalny armagedon. Z kolei drugim są ceny i jedzenie. Gwiazda uważa, że koszta nie są adekwatne do jakości serwowanych posiłków, które wg niej są po prostu niedobre.

Podobnego zdania jest Lara Gessler. Córka słynnej restauratorki przyznała, że opuściła Bałtyk szybciej niż się spodziewała, ponieważ ceny są z kosmosu, a poza tym nie trafiła na odpowiednią pogodę.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Skrzynecka wraz z mężem niekoniecznie dobrze wspominają pobyt nad polskim morzem.

Podobnego zdania jest Agata Młynarska.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Martyna Wojciechowska pochwaliła się niezwykłym talentem adoptowanej córki. Fani są zachwyceni
  2. Czy Beata Szydło wróci do rządu? W mediach pojawiły się nieoczekiwane doniesienia
  3. Smutne wieści. Nie żyje Tadeusz Taworski

Źródło: plotek.pl