Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Nie udało się uratować”. Dramatyczny komunikat Michała Piróga. Dorota Szelągowska nie wytrzymała
Michał Fitz
Michał Fitz 01.03.2022 09:00

„Nie udało się uratować”. Dramatyczny komunikat Michała Piróga. Dorota Szelągowska nie wytrzymała

Michał Piróg
fot. instagram.ocm/michalpirog TRICOLORS/East News

Na terenie Ukrainy trwa wojna, którą przejmują się w zasadzie wszyscy Polacy. Michał Piróg wystosował specjalny komunikat dla tych, którzy działają w internecie na korzyść rosyjskiej dezinformacji lub całą sprawę mają „gdzieś”.

Opublikował przy tym niezwykle przykre zdjęcie, przez które łzy same napływają do oczu.

Michał Piróg ostro w sprawie wojny

Michał Piróg upublicznił fotografię wprost z wojny. Przedstawia ona ratowników medycznych, którzy desperacko próbują reanimować małą dziewczynkę, która ucierpiała w trakcie nalotów. Niestety, nie udało im się. Obrazek ten niezwykle działa na wyobraźnie. Trudno wyobrazić sobie, by po jego obejrzeniu ktoś był jeszcze w kwestii tej wojny obojętny.

W opisie Michał Piróg skupił się już na osobach, które żartują z całej sytuacji lub dla zabawy rozsiewają putinowską propagandę. Jasno potępił takie osoby. Podkreślił też, że Ukrainie należy pomagać, bo walczy także o naszą wolność.

– Ludzie to nie jest gra. To nie miejsce i czas na zabawy, żarty i wprowadzanie dezinformacji – apeluje Piróg.

Zdjęcie ewidentnie poruszyło wiele znanych osób, bo w sekcji komentarzy nie brakuje ich odpowiedzi. W zasadzie najtrafniejszą jest ta, o którą pokusiła się Dorota Szelągowska. Prezenterka użyła dwóch, klasycznych polskich słów, których nie wypada tu zacytować.

Warto podkreślić, że Dorota Szelągowska również jest bardzo przejęta wojną, gdyż są w nią zamieszani jej koledzy z ekipy remontowej. Jak wyjawiła na swoim Instagramie, jeden z nich pojechał już do Ukrainy po synów. Cała reszta dalej zastanawia się, czy nie powinna jednak wrócić, by walczyć o swój kraj.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Michał Wiśniewski udostępnił serię zdjęć swojej żony. Dramatyczny przekaz
  2. Kim są córki Władimira Putina? W sieci krążą zdumiewające informacje na ich temat
  3. Niesamowite, co na scenie TVP zrobiła Rodowicz. Cała Polska ociera łzy wzruszenia