Katarzyna Cichopek od prawie 2 lat nie spełnia się już tylko w roli aktorki, ale również prezenterki telewizyjnej. Prowadzi Pytanie na Śniadanie. Jak się jednak okazuje, co do jej pracy są pewne zastrzeżenia.

Czy w takim razie popularna aktorka może pożegnać się z programem śniadaniowym? Co robi nie tak?

Pytanie na Śniadanie: Co dalej z Kasią Cichopek?

O tym, że Kasia Cichopek nie do końca sprawdza się w roli prezenterki informuje Pudelek, który otrzymał tę wiadomość od swojego informatora pracującego na planie programu. Rzekomo producenci są zawiedzeni tym, jak usposobiona jest w trakcie trwania show aktorka. Niezależnie od tematu jest bowiem tak samo radosna i roześmiana, a niektóre kwestie wymagają poważnej rozmowy z gośćmi.

Mało tego, według wspomnianego źródła takie zachowanie aktorki do tego stopnia przeszkadza widzom, że gdy jest ona prowadzącą, lepszą oglądalność ma konkurencyjny program stacji TVN. To na pewno spory cios dla producentów Telewizji Polskiej, dlatego będą chcieli coś z tym zrobić.

Czy wobec tego Katarzyna Cichopek może zostać wyrzucona z zespołu prowadzących Pytanie na Śniadanie? Raczej się na to nie zanosi, gdyż ma być w kuluarach bardzo lubiana i szanowana. Prawdopodobnie skończy się więc po prostu na rozmowie z przełożonymi, którzy nieco jaśniej wytłumaczą jej, jak powinna się w niektórych sytuacjach zachowywać.

Po samej Cichopek widać zresztą, że czuje się bardzo związana z Pytaniem na Śniadanie. Jakiś czas temu chwaliła się na Instagramie, że program, którego jest częścią, był najchętniej oglądanym w ubiegłym roku. Wówczas stwierdziła także, że to motywuje ją do jeszcze cięższej pracy. Niedługo będzie musiała pokazać jej pierwsze efekty.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zenek Martyniuk rozwodzi się z Danusią? Właśnie powiedział całą prawdę o małżeństwie
  2. Zagrała Kingę w serialu „Ranczo”. Smutne, co stało się z Agnieszką Pawełkiewicz
  3. Kim są dzieci Maryli Rodowicz? Nie do wiary, czym się zajmują

Źródlo: Pudelek.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl