Majka Jeżowska wydała jasny i konkretny komunikat. Jej przygoda z programem „Star Voice. Gwiazdy mają głos” dobiegła końca i niestety, nie możemy być pewni, czy zobaczymy jeszcze wokalistkę na antenie TVP. 

Wielu widzów TVP, zaciekawionych nowym formatem, który trafił na antenę na początku 2020 roku zapewne poczuło ukłucie zawodu, kiedy okazało się, że program „Star Voice. Gwiazdy mają głos” jednak nie zostanie wznowiony. Realizacja muzycznego show została przerwana zaledwie po 3 odcinkach przez sytuację wywołaną COVID-19. 

Po licznych debatach na temat dalszych losów programu TVP, latem tego samego roku portal WP Teleshow poinformował, że zarówno uczestnicy jak i jurorzy otrzymali wypowiedzenia. Wśród nich znalazła się także Majka Jeżowska, która oceniała wokalne umiejętności innych gwiazd. 

TVP bez Majki Jeżowskiej. Winne mogą być poglądy gwiazdy

Poza sceną muzyczną Majka Jeżowska słynie także ze swoich poglądów, których dotąd nie ukrywała i, jak twierdzi, nie zamierza tego zmieniać. Piosenkarka jest znana z otwartości i popiera ruchy związane m.in. ze społecznością LGBT, a od 2003 roku pozostaje ambasadorką dobrej woli UNICEF. 

 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Majka Jeżowska (@majka_jezowska_)

 Wokalistka wyrażała także poparcie dla strajkujących kobiet i odważnie zabierała głos w sprawie zakazu aborcji. 

Majka Jeżowska o dalszej współpracy z TVP. Gwiazda wyraziła się jasno

W obliczu ostatnich wydarzeń nie dziwią wcale słowa Majki Jeżowskiej na temat dalszej współpracy z TVP. Serwis Pomponik zapytał wokalistkę o to, czy planuje dalszą „wspólną przyszłość” z Telewizją Polską.

Majka Jeżowska zdecydowanie zakomunikowała, że nie jest osobą, która zmienia poglądy w zależności od sytuacji. Przyznała, że nie spodziewa się dalszych propozycji współpracy od TVP.

— To jest ich problem. Ja nie zmieniam poglądów. Nie sądzę, żeby ktokolwiek mnie zaprosił do programu w TVP — zaznaczyła. 

Zapytana przez dziennikarza serwisu Pomponik o to, czy wyznawane poglądy mają wpływ na jej karierę odpowiedziała: 

— Nic mi o tym nie wiadomo. Ja mam poglądy jak większość normalnych ludzi, mam nadzieję. Poglądy nie mają wpływu na szczęście, na moją muzykę, na koncerty, ani na moją twórczość.

Gwiazda podkreśliła także, że nie odczuła zbyt mocno zakończenia emisji „Star Voice”. Zauważyła, że TVP emituje wystarczającą ilość podobnych formatów.

A Wy? Chcielibyście, aby przerwany program powrócił na antenę? 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Pytanie na śniadanie”: Widzowie zaskoczeni zachowaniem prowadzącej. Co sobie myślała?
  2. Nie do wiary z kim Roznerski pojawił się na salonach. Nie mogła oderwać od niego wzroku
  3. Piotr Gąsowski w centrum dramatycznych zdarzeń. Przyjechała straż

Źródło: Plotek