Fani disco polo mogli być niezwykle podekscytowani, gdy na Instagramie Marcina Millera zobaczyli zdjęcie, na którym widnieje również szeroko uśmiechnięty Zenek Martyniuk. Widać, że fotka została wykonana w samolocie. Co planują muzycy?

Okazuje się, że przed nimi był bardzo długi lot. Wokaliści nie wybierali się jednak na wspólne, egzotyczne wakacje, a tak naprawdę lecieli do pracy.

Gdzie poleciał Zenek Martyniuk?

Panowie lecieli bowiem do Stanów Zjednoczonych, bo zorganizowano im krótką trasę koncertową dla tamtejszej Polonii. Okazja jest wyjątkowa, ponieważ artyści będą w ten sposób obchodzić 30-lecie działalności zespołu „Classic”. Oprócz jubilatów występować będą właśnie: Zenek Martyniuk, Marcin Miller z zespołem „Boys”, a także „Top Girls” i Luka Rosi.

Artystom zaplanowano 4 wydarzenia w Ameryce Północnej. Trzy z nich odbędą się w USA, kolejny w New Jersey, Chicago i Nowym Jorku, a ostatni w Kanadzie, dokładnie w miejscowości Missisauga. To niepierwszy wypad muzyków disco polo na tamtą ziemię, więc można się spodziewać, że na wydarzeniach zjawią się ich stali, polonijni fani.

Nie tylko Zenek Martyniuk zagra w Stanach

Schyłek lata i początek jesieni to z różnych powodów najwygodniejszy czas dla artystów, by dawać występy w Stanach Zjednoczonych. Wykonawcy disco polo nie są bowiem jedynymi artystami, którzy w najbliższym czasie tam wystąpią.

Do USA już wyleciał także kabaret „Neo-nówka”, który wystąpi na amerykańskich scenach z okazji swojego 20-lecia. Za kilka dni wyleci za to zespół „Golec uOrkiestra”, który w Ameryce ma zaplanowane 3 koncerty. Na niektórych wydarzeniach pojawią się także Cleo i Mesajah.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Wiadomości” nie nadążają za zmianami w TVP. Widzowie byli zaskoczeni, gdy na wizji znów ujrzeli Zenka Martyniuka
  2. Ekipa Katarzyny Dowbor przeszła samą siebie. Prowadząca „Nasz nowy dom” przekazała rodzinie wspaniałe wieści
  3. Nie będzie Sylwestra TVN 2022/2023 w Warszawie. Ujawniono powód zaskakującej decyzji

Źródło: Fakt

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl