Nie żyje uwielbiany Amerykanin Danny Havoc. Gwiazdor wrestlingu zmarł w wieku 45 lat. Okoliczności jego śmierci oraz przyczyna zgodnu, nie zostały jednak jeszcze podane. Jego prawdziwe imię i nazwisko to Grant Berkland. Mężczyzna kilka tygodni temu przeżył horror. W wieku 27 lat zmarła jego żona, kobieta miała zawał. 

Nie żyje wybitny amerykański sportowiec, który dwukrotnie zwyciężył w prestiżowym Tournament of Death. Łączymy się w bólu z rodziną zmarłego. To smutne, gdy tak niezwykli ludzie odchodzą z tego świata. 

Nie żyje gwiazda wrestlingu

O tym, że nie żyje gwiazda wrestlingu, poinformowała m.in. organizacja Game Changer Wrestling, która podkreśliła, że ze złamanym sercem opłakuje stratę tak wybitnego sportowca. 

-Danny był niezwykle utalentowanym, inteligentnym, opiekuńczym i autentycznym człowiekiem. Był także elitarnym artystą, który bawił pokolenie fanów i inspirował pokolenie aspirujących do roli artystów – napisała organizacja Game Changer Wrestling w oświadczeniu na swoich  mediach społecznościowych.

  1. Od 1 lipca zmiana w programie „500 plus”. Dotyczy tysięcy rodziców z całej Polski
  2. Ważny komunikat MSZ. Nagła zmiana w ostatniej chwili, wielu Polaków odetchnie z ulgą
  3. Syn Anny Przybylskiej bardzo przypomina mamę. Ma już 14 lat i coraz chętniej pokazuje się w sieci

Kim był Danny Havoc?

Danny Havoc był profesjonalnym sportowcem, znaną gwiazdą wrestlingu. Po 15 latach uprawiania tego sportu, w 2017 podjął decyzję o odejściu ze względu na swój stan zdrowia. Szybko jednak powrócił do walk. 

Był inspiracją dla tak wielu i przyjacielem dla wszystkich, a nasze serca kierują się w stronę jego rodziny i bliskich. Możemy pocieszyć się, wiedząc, że cała społeczność wrestlerska podziela teraz ten sam smutek- poinformowała Interia o hołdzie złożonym przez włodarzy CZW Combat Zone Wrestling, którzy dowiedzieli się, że nie żyje ich idol.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

nie żyje
Fot. youtube.pl/Game Changer Wrestling

Nie żyje Danny Havoc.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policyjna akcja w Komorowie. Mężczyzna zabarykadował się w domu. Akcja antyterrorystów pod Warszawą
  2. Linie lotnicze idą na wojnę cenową. Także tanie. Bardzo popularny przewoźnik zapowiada obniżki cen o połowę
  3. 2-letnie dziecko zabiło matkę. Ojciec nie zdążył zareagować, porażające
  4. Panna Młoda została pobita na swoim weselu. Ciało 23-latki wyłowiono z jeziora
  5. Nie żyje Anna Luboń. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę
  6. Rząd ogłasza nową epidemię. Wirus powrócił do DRK, nie żyją już 4 osoby

Źródło: sport.interia.pl 

Poprzedni artykułMOHITO Relaxed Summer
Następny artykułDziś imieniny Jakuba i Magdaleny. Najpiękniejsze wierszyki imieninowe. Czego im życzysz?
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.