Nie żyje polski aktor, który był niezwykle ceniony w całym kraju. Informacja o jego śmierci wstrząsnęła całą Polską, wciąż nie możemy pogodzić się z tą wielką stratą. Mężczyzna odszedł 24 lipca, pogrzeb artysty ma odbyć się już wkrótce. W związku z tym, jak podaje portal plejada.pl, rodzina zmarłego wystosowała szczególną prośbę do wszystkich żałobników, którą przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niestety, Jacek Czyż odszedł do wieczności. Utalentowany aktor zmarł w wieku 67 lat. Ostatnie lata swojego życia zmagał się z uciążliwą chorobą – nowotworem prostaty. Pojawiły się również przerzuty na inne organy. Niestety, lekarze nie mogli nic zrobić. Informacja o tym, że Jacek Czyż nie żyje, wywołała wielkie poruszenie w całym kraju. 

Nie żyje Jacek Czyż 

Jacek Czyż na długo pozostanie w pamięci wszystkich. Aktor urodził się w 1953 roku w Sosnowcu. Był aktywny zawodowo przez wiele lat, jednak w 2017 roku musiał zrezygnować ze swojej kariery. Wszystko przez udar mózgu, jednak ta informacja nie była najgorsza. Niedługo po tym dowiedział się, że choruje na nowotwór prostaty. 

Od tamtej pory zmagał się z uciążliwą chorobą, każdego dnia walcząc o swoje życie. Niestety, 24 lipca odszedł z tego świata, po 3 latach nierównej walki. 

 1. Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo
 2. Rząd przekazał ważne informacje. Chodzi o Polki i Polaków po 75. roku życia
 3. Uczestniczka „Rolnik Szuka Żony” wzięła ślub i to wcale nie z rolnikiem. Ujawniła prawdę, która może się nie spodobać wielu widzom

Pogrzeb wielkiego aktora 

Kiedy cała Polska dowiedziała się, że Jacek Czyż nie żyje, nikt nie mógł w to uwierzyć. Mimo tego, że wszyscy wiedzieli, że aktor zmagał się z chorobą, do końca mieliśmy nadzieję. Jednak los chciał inaczej. W ostatnim czasie rodzina zmarłego wystosowała do wszystkich żałobników prośbę w związku z jego nadchodzącym pogrzebem. 

Syn aktora Aleksander Orsztynowicz-Czyż poinformował, że uroczystości odbędą się 5 sierpnia. Jacek Czyż zostanie pochowany na Wólce Węglowej na warszawskich Bielanach. Rodzina za pośrednictwem mediów społecznościowych poprosiła wszystkich o ważną rzecz:

Nie kupujcie kwiatów! One przemijają zbyt szybko. Pieniądze, które byście na nie wydali, wrzućcie do puszki, aby wspomóc Fundację Darii Trafankowskiej, która wspierała Jacka i była z nim do samego końca. Puszka będzie na miejscu – przekazuje portal plejada.pl

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie artysty. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 Nie żyje Jacek Czyż, rodzina artysty wystosowała do wszystkich ważną prośbę. 

ZOBACZ TEŻ:

 1. Widzowie oburzeni zachowaniem Filipa Chajzera w śniadaniówce. Poszło o ogórki kiszone, mina ekspertki mówi wszystko
 2. Wprowadzają stan klęski żywiołowej i godzinę policyjną. Sytuacja za granicą jest dramatyczna
 3. Żona dopuściła się niewybaczalnej rzeczy. Na wszystko patrzyło 2-letnie dziecko
 4. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy
 5. Piękna dziennikarka TVP nie zawsze tak wyglądała. Na starych zdjęciach ciężko ją poznać, co się stało?
 6. Pojawiła się wiadomość do wszystkich Polaków. Chodzi o bezwzględny obowiązek
 7. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach
 8. Szumowski odpowiedział na pytanie, które nurtuje większość Polaków. Czy dzieci 1 września wrócą do szkoły?
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

Źródło: plejada.pl, facebook.com, wikipedia.org 

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułPiotr Żyła opublikował oficjalne oświadczenie. Całą Polskę zamurowało
Następny artykułMały Staś zabrał głos. Chłopiec powiedział piękne słowa na temat Powstania Warszawskiego, cała Polska wzruszona
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.