Nie żyje uwielbiany Polak. W dniu dzisiejszym kraj obiegła niezwykle smutną informację. Niestety, w poniedziałek 31 doszło do tragedii. Jak się okazuje, mężczyzna, który uratował niejedno życie, od kilkunastu dni sam borykał się z ciężką chorobą. – Maćku, spoczywaj w pokoju – czytamy w poruszającym pożegnaniu, opublikowanym w mediach społecznościowych.

Przekazano bardzo smutną wiadomość. Niestety, Polsce przyszło pożegnać prawdziwego bohatera i wyjątkowego mężczyznę. Nie żyje członek członkiem 44. polskiej ekspedycji na Antarktydę i ratownik, któremu życie zawdzięcza niejedna osoba. Wydano oficjalny komunikat.

Nie żyje bohater

W poniedziałek 31 sierpnia TNZMK za pomocą mediów społecznościowych przekazała smutną wiadomość. Niestety, po kilku dniach choroby zmarł Maciej Hagowski.

– Nie żyje Maciej Hagowski, zakopiańczyk i ratownik medyczny, który od listopada zeszłego roku był uczestnikiem 44. polskiej ekspedycji na Antarktydę. Jak informują koledzy mężczyzny ze stacji polarnej im. H. Arctowskiego – ratownik zmarł na skutek choroby, z którą borykał się przez ostatnie kilkanaście dni – czytamy w przejmującym poście na Facebooku.

  1. Kobieta sprzątała w domu. Po dwóch dniach jej dłonie zrobiły się czarne, porażające zdjęcia
  2. Widząc oczy swojej córki, rodzice byli przerażeni. Dziewczynka długo czekała na szczęśliwy dom

Internauci żegnają Macieja Hagowskiego

Pożegnalny post poruszył wielu Polaków, którzy doskonale pamiętają Macieja Hagowskiego. Internauci w komentarzach żegnali ratownika medycznego i członkiem polskiej ekspedycji na Antarktydę, łącząc się w bólu z rodziną. Niestety, mimo wszelkich starań życia mężczyzny nie dało się uratować.

– Członkowie ekspedycji za pomocą video rozmowy konsultowali się z ratownikami z Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego w trakcie prowadzenia resuscytacji. Zakładali wkłucie doszpikowe, stosowali rurki Igel, podłączali defibrylator. Niestety czasem pomimo wszystkich podjętych działań, nie jesteśmy w stanie nic zrobić – przekazało TNZMK.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Niestety nie żyje Maciej Hagowski. Przekazano niezwykle smutne informacje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczna wiadomość o śmierci aktora obiegła media. Miał 62 lata
  2. Fatalne informacje dla setek osób w całej Polsce. Tesco podjęło decyzję, nie ma odwrotu
  3. Hanna Lis przeżywa prawdziwy koszmar. Błaga o pomoc, sytuacja jest dramatyczna
  4. Sylwia Bomba przeszła zupełną zmianę wizerunku. Już nie wygląda jak dawniej, fani nie mogą uwierzyć
  5. Brzuch małej dziewczynki wciąż rósł. Kiedy lekarz zobaczył, co jest w środku, zaczął nagle panikować
  6. Do szarlotki jak znalazł, tarte jabłka do słoików, smak lata całym rokiem

źródło: widadomosci.radiozet.pl, Facebook

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.