Nie żyje dziecko, które przez kilka dni bardzo usilnie walczyło o życie. Za jego rodzinę, modlił się cały kraj. Zmagania trwały do samego końca, jednak niestety doszło do najgorszego. Ogromna część Polaków śledziła jego losy, teraz pogrążyli się w smutku. Dzisiaj w czwartek, 1 października, media doniosły o wielkiej tragedii, wszyscy mieli nadzieję, że skończy się dobrze.

Niestety właśnie potwierdzono najgorsze informacje, to ogromna tragedia dla bliskich i rodziny. Nie żyje 12-latek, który uległ poważnemu wypadkowi i usilnie walczył o życie w jednym ze szpitali w południowej Polsce.

Nie żyje nastolatek, który miał poważny wypadek

Jak podaje portal polsatnews.pl dzisiaj w czwartek, 1 października w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach zmarł 12-letni chłopczyk, który na początku tygodnia, w poniedziałek 28 września, został poważnie pogryziony przez psa rasy Amstaff. Do zdarzenia doszło w  jednym z mieszkań w Przemyślu.

Chłopiec miał przejść wiele skomplikowanych operacji m.in. rekonstrukcji twarzy. Niestety dzisiaj w czwartek poinformowano o jego śmierci.

— Dzisiaj rano otrzymałam informację od lekarzy prowadzących dziecko w klinice w Katowicach, że jego życia, niestety, nie udało się uratować. W tej sprawie wszczęliśmy śledztwo. W dalszym ciągu policja prowadzi czynności. Wiemy już, że w momencie zdarzenie w domu nie było osób dorosłych — powiedziała szefowa Prokuratury Rejonowej w Przemyślu prokurator Anna Szczerba w rozmowie z Życiem Podkarpackim, jak cytuje polsatnews.pl.

  1. Ministerstwo zdrowia opublikowało dwie godziny temu ważny komunikat. Każdy powinien go przeczytać
  2. Nawet 1500 zł trafi na konta tysięcy Polek i Polaków? Rząd szykuje kolejne pieniądze, znamy szczegóły
  3. TVP podjęło drastyczną decyzję. Zawadzka nie wraca do „Pytania na śniadanie”, zastąpi ją dziennikarka TVP Info

12-latek został pogryziony przez psa rasy Amstaff

W poniedziałek 28 września w Przemyślu doszło do poważnego wypadku. Zaledwie 12-letni chłopiec został pogryziony przez psa. Do zdarzenia doszło w domu jego kolegi, który posiada dwa osobniki wspomnianej wyżej rasy.

— Dziecko trafiło do szpitala z rozległymi obrażeniami, jest w stanie krytycznym, lekarze walczą o jego życie — mówił wtedy dla wspomnianego wyżej portalu rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu Marek Janowski.

Niestety jego życia nie dało się uratować, lekarze robili wszystko, by uratować nastolatka. Trwa śledztwo w tej sprawie, ze wstępnych ustaleń wynika, że psy nie miały rodowodów.

Pragniemy złożyć najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny oraz bliskich. Niestety to niejedyna śmierć, o której informowaliśmy w ostatnich dniach.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

nie żyje
fot. pixabay.com/kirahoffmann

Nie żyje 12-latek pogryziony przez psa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragedia na północy Polski. Nie żyje ojciec i córka, matka walczy o życie
  2. Stało się. Ważny dla Polaków kraj wprowadził ograniczenia
  3. 5-letnia dziewczynka miała nagle problem z mówieniem i chodzeniem. Mama zauważyła w jej włosach czerwoną krostę
  4. Która konewka może zmieścić więcej wody? Odpowiedź na zagadkę zna tylko 4% z nas
  5. Marcin Daniec kończy dziś 63 lata, czego mu życzycie? Pamiętacie jeszcze polskiego kabareciarza, uwielbiały go miliony Polaków
  6. Emeryt zamówił obiad, po pierwszym kęsie myślał, że trafił na ludzki ząb. Porażająca prawda szybko wyszła na jaw

Źródło: polsatnews.pl

 

Poprzedni artykułNabłyszczacz do włosów – jak go używać?
Następny artykułSkóra muśnięta słońcem, czyli najlepsze bronzery do twarzy
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl