Nie żyje Lidia Bienias. Wiadomość o śmierci znanej kobiety, która lata temu postanowiła przejść na emeryturę, podano w mediach społecznościowych. Pożegnanie tak wybitnej osoby, to za każdym razem ogromny cios dla polskiego świata kultury i sztuki. Dzięki swojemu dorobkowi, Lidia Bienias na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
 
Żegnamy kolejną wybitną postać polskiego świata sztuki. Teatr Śląski poinformował o śmierci uwielbianej aktorki, którą mogliśmy podziwiać w telewizji, radiu oraz teatrze. Nie żyje Lidia Bienias. 
 
 
 
Nie żyje Lidia Bienias
 
O śmierci Lidii Bienias poinformował Teatr Śląski im Stanisława Wyspiańskiego. Wybitna aktorka odeszła w wieku 89 lat. Kobieta od 2018 roku była wdową po równie dobrze znanym z desek teatru artyście Bernardzie Krawczyku. 
 
 
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Lidii Bienias – aktorki teatralnej, radiowej i telewizyjnej, która przez wiele lat pracowała w naszym teatrze. Stworzyła ponad sto ról teatralnych, filmowych, telewizyjnych. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia – napisano w mediach społecznościowych śląskiego teatru. 
  1. Radosław Majdan przekazał wspaniałą wiadomość. Dawno nie był tak szczęśliwy
  2. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  3. GIS ma wytyczne dla przedszkoli i żłobków. Rodzice i dzieci mogą zapomnieć o normalnych zajęciach

Lidia Bienias: aktorka

Lidia Bienias w szczególną pamięć zapadła widzom dzięki roli w Sobocie w Bytkowie czy serialu Blisko, coraz bliżej. Wybitna aktorka odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi oraz Odznaką za zasługi dla województwa katowickiego, związana była z Teatrem Zagłębia w Sosnowcu, Teatrem Nowym w Zabrzu, a także Teatrem Śląskim. To właśnie ten ostatni, podał do informacji, że Lidia Bienias nie żyje. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nie żyje Lidia Bienias. Smutną informację podał w swoich mediach społecznościowych Teatr Śląski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandaliczne zachowanie nastolatków. Co zrobili przechodzi ludzkie pojęcie, mogło dojść do tragedii
  2. Anna: „Nienawidzę swojego męża, przez kwarantannę jest jeszcze gorzej. Boję się, że utknę z nim w domu na zawsze”
  3. Wielkie zmiany w przemieszczaniu się już 3 maja. Tysiące Polaków ma ogromny powód do radości
  4. Wielu Polaków dostanie takiego samego SMSa. Kto z nas może go zignorować? Mogą wprowadzać w błąd
  5. Sejm w nocy z czwartku na piątek uchwalił nowelizacje. Rusza tarcza 3.0. Nowy podatek i zmiany w składkach
  6. Nagły zwrot akcji podczas konwencji Bosaka. Jeden z polityków nie wytrzymał i wtargnął, sytuacja jakiej jeszcze nie było
Poprzedni artykułSąsiedzi ujawniają prawdę o rodzinie zaginionego Kacperka. Chce się płakać
Następny artykułDarmowe leki mogą trafić do wielu Polaków. Jest tylko jeden szczegół, o którym należy wiedzieć
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.