Nie żyje wielki Polak. Niestety, wybitny w czerwcu mężczyzna nagle trafił do szpitala. – Cały czas mamy nadzieję, że Tata się obudzi i wróci do nas – pisały jego córki. Mijały miesiące. Niestety, choć wiele osób starało się pomóc, jak mogło, sprawdziły się najgorsze scenariusze. Kolejna piękna dusza odeszła z tego świata.

Nie żyje wybitny Polak. Kiedy kraj obiegła informacja o śmierci wielkiego mężczyzny, ludzie natychmiast łączyli się w bólu z rodziną i sami go opłakiwali. Gdy trafił do szpitala, jego córki założyły zbiórkę na jego godne życie. 

Nie żyje Marek Krejzler

Niestety, nie żyje Marek Krejzler. Wieść o śmierci kierownika muzycznego, tekściarza, tłumacza, a także muzyka i basisty zasmuciła Polaków. W czerwcu mężczyzna nagle trafił do szpitala. Mimo wielu miesięcy walki nigdy nie z niego nie wyszedł.

– W nocy 18 czerwca tata trafił do szpitala z silnymi dusznościami. Po godzinie doszło do nagłego zatrzymania akcji serca. Po długich 40 minutach reanimacji serce ruszyło! Mimo ustabilizowania krążenia Tata nie odzyskiwał jednak przytomności. Stało się jasne, że doszło do uszkodzenia mózgu. Tomografia wykazała „zatarcie zróżnicowania korowo-podkorowego” – pisała córka mężczyzny w opisie zrzutki utworzonej na leczenie i rehabilitację taty. 

Niestety, Marek Krejzler zmarł 15 sierpnia 2020 roku.

  1. Katarzynie Skrzyneckiej puściły nerwy, już nie wytrzymała. „Wredna i durna jak puste pudło”
  2. Wiadomości od ministra zdrowia sfałszowane. Jest oficjalne oświadczenie

Kim był Marek Krejzler ?

Marek Krejzler był niezwykłą osobą, która realizowała nagrania piosenek do licznych dubbingów, a także odpowiadała za ich tekst. Ed, Edd i Eddy: Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku,Jetsonowie, Bob Budowniczy, Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów czy Aparatka, to pod względem muzycznym jego wspaniałe dzieci. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

nie żyje
Fot. Zbiórka na leczenie i rehabilitację Marka Krejzlera, Zrzutka.pl

Nie żyje Marek Krejzel. Wybitny Polak zmarł 15 sierpnia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła decyzja Agaty Dudy. Dłużej już nie mogła wytrzymać
  2. Tego jeszcze nie było. Sam obwołał się prezydentem, teraz chce aresztować Łukasza Szumowskiego
  3. Pamiętacie Edwarda Żentarę? W dzień jego śmierci działy się wstrząsające rzeczy
  4. Dramat nastolatki, zaczęła zmieniać się w staruszkę. Jej ciało wygląda, jakby miała 80 lat, wszystko przez chorobę
  5. Podczas porodu lekarz nagle zaczął krzyczeć. Widok dziecka kompletnie go zmiażdżył, nie wiedział co robić
  6. Pogoda nie sprzyja grillowaniu, ale w piekarniku też możesz zrobić przepyszne żeberka. Oprócz miodu ich smak podkręci 1 przyprawa

źródło: zrzutka.pl, nekrologi.wyborcza.pl

 

 

Poprzedni artykułTatiana Okupnik kończy dziś 42 lata. Czego życzycie piosenkarce?
Następny artykułBeata Kozidrak przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje najbliższa osoba piosenkarki, poruszające słowa artystki
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.