Nie żyje uczestnik programu The Voice Jerry Demara. Mężczyzna zmarł 30 listopada, jednak dopiero dziś RMF FM przekazało tę fatalną informację. Przyczyną nagłej śmierci 42-letniego uczestnika meksykańskiej edycji mogło być przedawkowanie zastrzyków witaminowych, które przyjmował od jakiegoś czasu.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Kim był Jerry Demara
  • Co przed śmiercią powiedziała jego małżonka
  • Czym zajmował się Jerry Damara 

Nie żyje Jerry Demara, uczestnik programu The Voice Mexico z 2012 roku. Od tamtej pory mężczyzna był bardzo aktywny i rozwijał swoją karierę muzyczną. Prawdopodobną przyczyną śmierci mężczyzny było przedawkowane zastrzyków witaminowych.

Nie żyje Jerry Damara

30 listopada 2020 roku podano informację, że nie żyje uczestnik meksykańskiej edycji programu The Voice z 2012 roku Jerry Damara. Jak podaje dziennik DailyMail mężczyzna zmarł w agonii po niewłaściwym wstrzyknięciu witamin w mięsień pośladkowy. Miał zaledwie 42 lata.

Meksykański performer, którego dokładne imię brzmi Gerardo Demara zmarł w szpitalu w miejscowości Brawley znajdującym się w zachodnim stanie USA Kalifornia. To niezwykły cios jednakowo dla rodziny mężczyzny, jak i jego fanów. Od momentu zakończenia uczestnictwa w programie, aktywnie działał na scenie muzycznej.

Małżonka zmarłego artysty Claudia Plascencia opowiedziała w mediach społecznościowych, jak wyglądały ostatnie chwile jej małżonka. Stwierdziła, że jej mąż „majaczył i wymiotował” zanim został przewieziony do szpitala skarżąc się na nieznośny ból.

Dodatkowo wspomniała, że przeszedł operację, jednak w dalszym ciągu cierpiał z powodu powikłań po wykonanym zabiegu. Małżonka niejednokrotnie prosiła przyjaciół i fanów o wsparcie i modlitwę do Boga za zdrowie jej małżonka.

Teksty wybrane dla Ciebie

Kim był Jerry Demara?

Jerry Demara był meksykańskim piosenkarzem i autorem tekstów. Największą popularność przyniosło mu wcześniej wspomniane uczestnictwo w programie The Voice Mexico. Urodził się w stanie Kalifornia Dolna położonym w Meksyku.

Od momentu udziału w programie bezustannie kreował swój talent muzyczny, wydając nowe płyty oraz komponując teksty dla wielu znanych meksykańskich zespołów i artystów. Jego niezwykła ambicja została doceniona w 2018 roku, kiedy to jego licząca sześć ścieżek płyta pt. Brindemos zdobyła nominację do nagrody Latin Grammy w kategorii Best Regional Album.

W sobotę 28 listopada piosenkarz udostępnił na swoim Facebooku film ze szpitala, w którym wyjaśniał, że znalazł się tam z powodu „problemów z pośladkami”. Jerry Demara był żonaty oraz posiada dwójkę dzieci.

– Czuję niesamowity ból. Mam to od sześciu godzin. Widać, jaki jestem – mówił podczas wideo wokalista.

To bardzo przykra wiadomość, dla społeczności programów The Voice z całego świata. Program przysparza wielu emocji, a także niespodziewanych decyzji. Jedna z nich całkiem niedawno zapadła w polskiej edycji, kiedy to trenerka Edyta Górniak zaskoczyła wszystkich telewidzów.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza taka tragedia na przestrzeni kilku dni. Wczoraj, tj. 1 grudnia 2020 roku świat obiegła informacja o śmierci znanej Instagramerki, której ciało odnaleziono przy jednej z szos w Houston.

Rodzinie zmarłego piosenkarza składamy najszczersze kondolencje.

ZOBACZ WIDEO:

Zmarł Jerry Demara, uczestnik programu The Voice Mexico z 2012 roku. Miał 42 lata.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: rmf.fm, dailymail.co.uk

Poprzedni artykułNiezręczna sytuacja w DDTVN. Maryla Rodowicz wypaliła jedno zdanie, a Słotysik zamarł. Powiedział tylko „Aha”
Następny artykułCzy uważasz, że więźniowie powinni sami pracować na swoje utrzymanie?
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl