Nie żyje Piotr Nowak. Media obiegła niezwykle smutna wiadomość, która została potwierdzona przez rodzinę zmarłego mężczyzny. Niesamowity artysta, którego twórczość zapadnie w pamięci wielu z nas, odszedł w wieku 71 lat. Piotra Nowaka żegnają przyjaciele i bliscy. 
 
Smutna wiadomość o śmierci świetnego artysty szybko obiegła media, a chwilę później została potwierdzona przez współpracowników oraz córkę mężczyzny. Nie żyje Piotr Nowak. Fani i polski świat kultury łączą się z rodziną w bólu. 
 
 
 
Nie żyje Piotr Nowak 
 
W sobotę 2 marca polskie środowisko muzyczne obiegły smutne wieści. Radio Rzeszów podało przejmującą informację – nie żyje Piotr Nowak. Następnie na Facebooku muzyka pojawił się oficjalny wpis. 
 
 
 
– Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem zawiadamiamy, iż w dniu dzisiejszym odszedł Piotr Nowak. Nasz wspaniały Przyjaciel, niesamowity muzyk i niezrównany wokalista. Piotr do końca nieustępliwie walczył, lecz ciężka choroba okazała się silniejsza. Bardzo nam będzie Ciebie brakować – napisali członkowie zespołu Piotr Nowak Band – Piotrze kochany spoczywaj w pokoju i do zobaczenia – dodali. 
 
O śmierci poinformowała również córka Piotra Nowaka. 
  1. Nigdy nie powinna zostać matką. Policja zatrzymała kobietę, rzeczy które robiła 5-latce nie mieszczą się w głowie
  2. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, policja przekazała złą wiadomość
  3. Niestety, nie żyje Paulina. Jej własny chłopak zrobił z ciałem niewybaczalną rzecz

Zmarł Piotr Nowak

Córka muzyka w rozmowie z WP potwierdziła informacje o śmierci mężczyzny.

– Niestety odszedł dzisiaj o 13:30 po walce z ciężką chorobą nowotworową – powiedziała. 

Piotr Nowak na zawsze zapadnie w pamięci wielu Polaków jako gitarzysta basowy popularnego w latach 60. zespołu rock and rollowego Blackout. Artysta związany był również z bluesrockowym Breakoutem, a w 2015 roku założył zespół Piotr Nowak Band. Artysta współpracował z wybitnymi nazwiskami świata muzycznego jak Tadeusz Nalepa, z którym od lad się przyjaźnił. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Nie żyje Piotr Nowak. Wybitny muzyk i gitarzysta odszedł w wieku 71 lat.  

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.