Do mediów trafiła straszna wiadomość. Nie żyje dobrze znany z programu Discovery Channel pt. Bimbrownicy Lance Waldroup. Występujący w pierwszych edycjach show stacji miał zaledwie 30 lat. Niestety nie podano informacji o przyczynie śmierci sympatycznego Lance’a. Jako pierwszy o zdarzeniu poinformował jego tata.

Program Bimbrownicy zyskał bardzo dużą popularność właśnie m.in. dzięki zmarłemu Lance’owi Waldroupowi. Wiadomość o tym, że nie żyje zasmuciła dziesiątki tysięcy fanów show Discovery Channel na całym świecie.

Nie żyje Lance Waldroup

W mediach społecznościowych aż zawrzało po informacji o śmierci Lance’a Waldroupa. Tę tragiczną wiadomość podał jego tata, a następnie pojawiła się na Facebooku programu Bimbrownicy. Pod opublikowanym postem pojawiło się wiele serdecznych wiadomości od fanów wyrażających współczucie rodzinie i przyjaciołom zmarłego.

– Jesteśmy bardzo zasmuceni odejściem Lance’a Waldroupa. Żądny przygód gorzelnik, który w show występował u boku swojego ojca, zawsze poszukiwał przepisu na najlepszy smak. Będziemy za nim bardzo tęsknić. Nasze myśli i modlitwy są w tym czasie z jego bliskimi – czytamy na profilu programu Bimbrownicy.

Lance występował w programie razem ze swoim tatą, jednak pojawiał się w nim tylko kilkukrotnie. W trakcie tych występów pokazał swoją umiejętność do wytwarzania spirytusu, a oprócz bimbru destylował także absynt oraz szkocką.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Jak podaje portal deadline.com Lance był dochodzącym do zdrowia narkomanem, który całkowicie odmienił swoje życie przechodząc na odwyk. Po śmierci jego rodzina założyła zbiórkę na portalu GoFundMe, aby zebrać pieniądze na fundusz pamięci. 

O czym opowiada program Bimbrownicy?

Jak sama nazwa wskazuje program Bimbrownicy opowiada o tworzeniu czystego bimbru, a także produkcji spirytusu i innych alkoholi. Podczas gdy w naszych polskich domach roi się od wszelkiego rodzaju nalewek, lub innych wysokoprocentowych napoi w Ameryce wygląda to całkowicie inaczej.

Zarówno w Polsce, jak i Stanach Zjednoczonych produkcja bimbru jest zakazana, zatem program opowiada o ludziach, którzy łamiąc prawo zajmują się wytwarzaniem alkoholu. Można w nim obejrzeć także, z jakimi problemami gorzelnicy muszą zmagać się na co dzień.

Według informacji portalu deadline.com pogrzeb Lance’a Waldroupa odbędzie się w sobotę o godzinie 13:00 w kościele baptystów Cedar Cliff w hrabstwie Graham w Karolinie Północnej. 

Niestety nie jest to pierwsza smutna informacja, którą podajemy na przestrzeni kilku ostatnich dni. Niedawno świat obiegła wiadomość o śmierci znanego dziennikarza. Więcej na ten temat przeczytacie >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Zmarł Lance Waldroup znany z programu Bimbrownicy. Miał 30 lat. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: dziendobry.tvn.pl, deadline.com

Poprzedni artykułDo sieci trafiły zdjęcia domu Agnieszki Woźniak-Starak. Luksus to mało powiedziane, widok zapiera dech
Następny artykułSebastian Wątroba z ,,W11” przerwał milczenie. ,,Prawdziwy powód, dlaczego seriale zniknęły z anteny”
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl