Nie żyje polski polityk. Niestety, w poniedziałek 5 października przekazano tragiczną wiadomość, która okazała się druzgocąca dla tysięcy Polaków. W wieku 68-lat, po ciężkich zmaganiach z chorobą, przyszło nam pożegnać wybitnego mężczyznę. Niektórzy nigdy nie zapomną jego wielkich, wyjątkowych czynów. Kraj pogrążył się w smutku. 

Właśnie przekazano niezwykle smutną wiadomość. Nie żyje bardzo znany mężczyzna, którego opłakują tysiące Polaków. Wszyscy przesyłają najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie zmarłego.

Nie żyje polski polityk

W poniedziałek 5 października Polskę obiegła niezwykle smutna wiadomość. Nie żyje polityk. Lokalne media przekazały tragiczną informację, a tysiące osób pogrążyło się w niewyobrażalnym smutku. W swojej 10-letniej karierze zdziałał naprawdę wiele. 

– Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, iż dziś w nocy odszedł od nas Olgierd Dąbrowski – dziennikarz, samorządowiec, Wiceburmistrz Miasta Ostródy (2002–2006, 2006–2010), Burmistrz Miasta Ostródy (2010–2012) – przekazał Zbigniew Michalak, obecny Burmistrz Miasta Ostróda za pośrednictwem Facebooka. 

– Łącząc się w bólu z rodziną i przyjaciółmi w imieniu Mieszkańców Miasta Ostróda składam kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Olgierda Dąbrowskiego – dodał. – Na zawsze pozostanie w naszej pamięci jako człowiek o wielkim sercu, które oddał dla Ostródy – wspomniał zmarłego w poruszającym wpisie.

  1. Dariusz: „Moja żona urodziła 2 miesiące temu. Jej ciało wygląda okropnie, mam udawać, że jest inaczej?”
  2. TVP Info znalazło sobie nowego „eksperta” po aktorze i gwiazdorze disco polo. Zrobi karierę?
  3. Był uwielbianym aktorem, widzieliśmy go w ”M jak miłość”. Niestety nie żyje

Zmarł Olgierd Dąbrowski

Olgierda Dąbrowskiego pożegnał również Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej.

– Z przykrością przyjęliśmy informację, że 5 października w wieku 68 lat zmarł po ciężkiej chorobie Olgierd Dąbrowski. Olgierd Dąbrowski pełnił z ramienia WMZPN funkcję delegata na zjazd PZPN. Był wieloletnim działaczem, społecznikiem a przede wszystkim wielkim kibicem ostródzkiego Sokoła Ostróda – czytamy w komunikacie zamieszczonym na oficjalnym profilu organizacji na Facebooku. 

Jak przekazuje portal Ostroda.wm.pl, Olgierd Dąbrowski w 1977 roku ukończył socjologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a przez pięć lat był związany ze Sceną Plastyczną Teatru Akademickiego KUL. Wszyscy łączą się w bólu z rodziną zmarłego polityka.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, iż dziś w nocy odszedł od nas Olgierd Dąbrowski – dziennikarz, samorządowiec,…

Opublikowany przez Miasto Ostróda Poniedziałek, 5 października 2020

Polskę obiegła niezwykle smutna wiadomość. Niestety, nie żyje polityk i Burmistrz Ostródy, Olgierd Dąbrowski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych? Rzecznik rządu zabrał głos w sprawie, sytuacja jest jasna
  2. Polska gwiazda wzięła ślub na rajskiej wyspie. W powietrzu wisiał skandal. Jest zdjęcie z przyjęcia
  3. Media przekazały niewyobrażalnie smutne informacje. Nie żyje uwielbiany aktor, został zamordowany
  4. Pilna wiadomość. Jeden z najważniejszych polskich polityków zarażony koronawirusem
  5. Kolejne obostrzenia w Polsce? Jest stanowisko ministra zdrowia, wielu nie będzie zadowolonych
  6. Bułgarska surówka z kapusty i papryki jest prawdziwą skarbnicą witamin. Chrupiący przysmak wesprze naszą odporność

źródło: Facebook, Ostroda.wm.pl

 

Poprzedni artykułPilnie zamykają szkoły, uczniowie zamknięci w domach. Fatalne wiadomości z polskiego miasta
Następny artykułZwiększenie kar dla osób znęcających się nad zwierzętami. Jesteś za?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.