Bardzo smutne informacje obiegły media. Nie żyje nastolatek, miał zaledwie 17 lat. Chłopiec był bardzo znaną postacią, szczególnie wśród młodych ludzi. Fani nie mogą się otrząsnąć po tak strasznej informacji. Ich idol był pełen życia i mocy twórczej. Media podają, że przyczyną śmierci 17-latka było przedawkowanie narkotyków.

Smutna informacja pojawiła się w niedzielę w mediach społecznościowych. Nie żyje znany, szczególnie młodszemu pokoleniu gwiazdor, osobowość medialna. Miał zaledwie 17 lat, właśnie dlatego wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła fanami na całym świecie.

Nie żyje Ethanisupreme

5 września, jak podaje portal celebritiesdeath.com, zmarł z powodu przedawkowania narkotyków Ethanisupreme, znana postać medialna, influencer i bardzo sławny makijażysta. Chłopiec miał zaledwie 17 lat i publikę właśnie w tym wieku przyciągał na swoje profile w mediach społecznościowych.

Wiadomość o jego śmierci wstrząsnęła wszystkimi. Wiele słynnych osobowości zamieściło w internecie słowa pełne przykrości i bólu. Na profilu chłopca na Instagramie ostatni post dotyczył jego wielkiej przemiany. Ethan chwalił się, że porzucił brzemię prześladowanego chłopca i zamienił swoje życie na bardzo szczęśliwe, snuł plany co do przyszłości, dlatego jego odejście tak zaskoczyło fanów. Niestety od dziś rana pod zdjęciem pojawiają się smutne komentarze:

-To nie może być prawda – komentuje jeden z fanów

-Spoczywaj w pokoju, bardzo cię kochamy – zapewnił kolejny internauta.

  1. Trwa walka o życie, wielki wybuch w Polsce. Ściągnięto specjalistyczną grupę, na miejscu jest 9 zastępów straży
  2. Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?

Kim był Ethanisupreme?

17-latek zasłynął w mediach społecznościowych przez swój wielki talent do makijażu. Chłopiec postanowił zająć się charakteryzacją i make up-em profesjonalnie, szybko zebrał liczne grono obserwujących na różnych portalach społecznościowych. Sam też uwielbiał chodzić umalowany, czyniąc na sobie istne dzieła sztuki.

Niestety Ethanisupreme walczył z przykrą przeszłością, w której jako dziecko był często prześladowany przez swoich rówieśników. Lubił zatem wykorzystywać swoje zasięgi do prezentowania niepochlebnych opinii o innych ludziach, to jednak nie przeszkodziło mu w osiągnięciu zawrotnej, internetowej kariery. Jego śmierć komentują znani artyści, YouTuberzy i dziennikarze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ethanisupreme (@ethanisupreme)

 

 

nie żyje
fot.instagram.com/etganisupreme

Śmierć nastolatka wstrząsnęła fanami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  2. Wiele ofiar śmiertelnych. Doszło do wielkiej eksplozji. Wiadomości ze świata
  3. Małżeństwo rozstało się dzień po ślubie. Powód nagłej decyzji jest wstrząsający
  4. Pamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom
  5. Zbliża się wielka katastrofa, ludzie już zaczęli uciekać. Dramatyczne doniesienia z Japonii
  6. Zamiast wyrzucać do kosza, zrób z nich nawóz do storczyków. Rosną po nim jak szalone

Źródło: celebrietesdeaths.com


 

Poprzedni artykułPolicja poszukuje 16-letniego Maksa Bekasika. Rodzina błaga o pomoc, rozpoznajesz go? Natychmiast się skontaktuj
Następny artykułEmilia Komarnicka jest w ciąży. Gwiazdorska para ”Na dobre i na złe” nie posiada się ze szczęścia
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.