Nie żyje jedna z popularniejszych gwiazd blogów na temat wychowywania dzieci. 36-letnia Emily Mitchell zmarła nagle, w 16. tygodniu ciąży. Oprócz malucha, którego nosiła pod sercem, osierociła czwórkę innych dzieci. Nic nie zapowiadało tragedii i nadal nie wiadomo, co było przyczyną zgonu.

Nie żyje Emily Mitchell, amerykańska influencerka i blogerka, zajmującą się tematami rodzicielstwa. Trzeba przyznać, że na ten temat z pewnością miała sporą wiedzę oraz doświadczenie, ponieważ ona i jej mąż mieli razem czworo dzieci. Piąte było w drodze.

Nie żyje Emily Mitchell

36-latkę i jej uroczą sporą rodzinę obserwowało na Instagramie ok. 172 tys. osób. Ciężko uwierzyć, że już nigdy więcej nie zobaczymy uśmiechu kobiety, kiedy patrzy na swoje dorastające dzieci.

W swoich mediach społecznościowych i na blogu chętnie dzieliła się pięknymi zdjęciami rodzinnymi. Często pokazywała swoje dzieci, męża oraz zwierzaki (nie tylko te czworonożne). Przy okazji dzieliła się swoimi przemyśleniami na temat rodzicielstwa i szczęśliwego dzieciństwa.

Jej rodzina niedługo miała się powiększyć. Jakiś czas temu kobieta przekazała, że jest w kolejnej, piątej już ciąży. Jednak nie doczekała terminu rozwiązania i zmarła w 16. tygodniu błogosławionego stanu.

Para spodziewała się chłopczyka, któremu chciała nadać imię Joey. Ich syn, podobnie jak reszta dzieci Emily, miał przyjść na świat poprzez cesarskie cięcie.

Nie żyje blogerka. Zmarła nagle, nic nie zapowiadało tragedii

Informacja o śmierci 36-latki pojawiła się na stronie internetowej, którą prowadziła rodzina. Niestety, ale nie podano przyczyny śmierci, która prawdopodobnie nie została jeszcze ustalona. Jedyne co przekazano, to okoliczności tego wydarzenia.

W oświadczeniu można przeczytać, że kobieta jak zwykle piła poranną kawę i jadła tosty, kiedy nagle przestała reagować. Jej mąż, dzieci, ojciec i personel medyczny udzielili jej natychmiastowej pomocy. Z równie niewyjaśnionych dotąd powodów zmarła słynna aktorka, o czym informowaliśmy >tutaj<. Pomimo reanimacji, mama czwórki dzieci nie przeżyła.

Odeszła, aby być z Panem. Lekarze nadal pracują nad odpowiedziami dla jej rodziny — można przeczytać.

Emily była autorką bloga The Hidden Way oraz konta na Instagramie o takiej samej nazwie. Za ich pośrednictwem dzieliła się urokami rodzicielstwa, które nie zawsze bywa takie kolorowe, a już w szczególności przy czwórce maluchów.

Na jej stronie internetowej mogliśmy przeczytać m.in. o dziesięciu sposobach na to, jak kultywować cudowne dzieciństwo, w jaki sposób oszczędzać zdrowie psychiczne czy o radach na temat tego, jak zająć swoje dziecko nauką w domu.

Jej artykuły są marzycielskie, przepełnione wielką pasją oraz miłością do swoich dzieci. Aż ciężko uwierzyć, że maluchy już nigdy nie zobaczą swojej mamy oraz małego braciszka, który miał się narodzić.

Niestety, ale to niejedyna smutna informacja, o której ostatnio przekazywaliśmy.

Zobacz zdjęcia:

nie żyje
fot. instagram.com/the.hidden.way

Para spodziewała się piątego dziecka.

nie żyje
fot. instagram.com/the.hidden.way

Kobieta osierociła czwórkę dzieci.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pomponik.pl

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl