Nie żyje znany i ceniony artysta. Zginął w wieku zaledwie 26 lat. To wielka tragedia dla jego fanów i rodziny. Niestety, został postrzelony, nic nie dało się zrobić. Policja twierdzi, że zna przyczynę morderstwa. 

Bardzo popularny artysta nie żyje. 26-latek został postrzelony. Mężczyzna padł ofiarą jednego z gangów. Czym zalazł im za skórę, że musiał zapłacić za to najwyższą cenę?

Nie żyje amerykańska gwiazda

Raper znany pod pseudonimem FBG Duck został postrzelony w jednej z bogatych dzielnic Chicago. Mężczyzna był w trakcie robienia zakupów. Bandyci podjechali dwoma czarnymi autami, z których wysiadło czterech uzbrojonych napastników. Po oddaniu kilku strzałów, wszyscy jak najprędzej uciekli z miejsca zdarzenia.

Raper FBG Duck, a raczej Carlton Dequan Weekly, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko zapłacił naprawdę wysoką cenę. W trakcie całego wydarzenia towarzyszyła mu 28-letnia kobieta oraz 36-letni mężczyzna. Oboje przeżyli, ale są w ciężkim stanie. Zostali przewiezieni do szpitala.

  1. Ministerstwo właśnie zabrało głos. Obostrzenia wracają w Polsce, wiadomo co się stanie z Polakami
  2. Media dotarły do nieznanego dotąd dokumentu. PAP: Rząd planuje całkowicie nowe obostrzenie, skomplikuje życie wielu Polek i Polaków

Porachunki gangów

Jak donosi portal o2.pl, tragiczna śmierć była powiązana z zemstą jednego z amerykańskich gangów. 26-latek kilka tygodniu temu miał wypuścić piosenkę z teledyskiem o niecenzuralnym tytule, na którym wyśmiewa śmierć członków jednego z nich. Grupa Black Disciples stanowiła dla Ducka sporą konkurencję i postanowili wziąć sprawę w swoje ręce.

Lokalna policja nie zaprzecza, jakoby owa napaść miała być rodzajem zemsty na artyście. Dodatkowo burmistrz Chicago dodaje, że mężczyzna był łatwo wykrywalny dla bandytów, gdyż na bieżąco transmitował swoje położenie.

Co sądzicie o całej sytuacji? Gangi pokazują, że nadal są bardzo groźne.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nie żyje
fot. screen z youtube.com/Fbg Duck

Utwór kilka tygodni temu trafił do sieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie ma odwrotu, od soboty wracają surowe obostrzenia. Olbrzymie zmiany dla wielu Polaków
  2. Ciężarna kobieta pozowała z rojem pszczół na brzuchu. Niestety, stało się najgorsze
  3. Nie żyje już 80 kobiet. Na jaw właśnie wyszły kolejne dramatyczne fakty
  4. Matka ukryła kamerę w pokoju córki. Zobaczyła zachowanie dziecka i zbladła, błyskawicznie zadzwoniła na policję
  5. Dzisiaj ponad 800 zakażeń. Od jutra wchodzą bardzo poważne, uciążliwe obostrzenia

Źródło: o2.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułWstrząsające, do umierającej kobiety 3 razy przyjeżdżała karetka. Ani razu jej nie pomogli, wszystko przez jej wagę
Następny artykułWielka radość w domu Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. W końcu się udało
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl