Nie żyje jeden z bardziej podziwianych Polaków. Media przekazały dzisiaj tę bardzo smutną i tragiczną wiadomość. Jedna z branż rozrywki pogrążyła się w żałobie. To ogromna strata nie tylko dla bliskich zmarłego, lecz także jego fanów. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Nie żyje jedna ze wspanialszych polskich gwiazd rozrywki. Utalentowany człowiek z wielką pasją do tego co robił. Niestety, już nie ma go wśród nas, miał 68 lat. Ten potworny cios przyszedł tak nagle, nikt się nie spodziewał.

Nie żyje Henryk Snadny

Jak informuje nas portal oswiecim.naszemiasto.pl w wieku 68 lat zmarł Henryk Snadny, uzdolniony piłkarz, trener, wychowanek Unii Oświęcim. W swoim życiu był związany nie tylko z tą drużyną z Legionów, ale lecz także wieloma klubami powiatu oświęcimskiego.

Ze swoją oświęcimską Unią kilka razy, niestety bezskutecznie, walczył o drugą ligę, która w tamtych czasach była zapleczem Ekstraklasy. Bronił barw Chemika Kędzierzyn-Koźle (1977), czy GKS Tychy (1978-1980). Potem grał również w zespole Górnika Brzeszcze.

  1. Uwaga: Już dziś od godziny 8.00 wchodzi w życie wielka zmiana. Wielu Polaków będzie załamanych
  2. „Dzień dobry TVN” nagle wprowadziło wielkie zmiany. Wiemy, co wydarzyło się za kulisami

Szkoleniowiec wielu klubów i pokoleń

W swojej trenerskiej karierze prowadził kadry takich drużyn jak Rajska, Zaborzanki, Soły Łęki czy wspomnianej wyżej Unii. Dużo czasu poświęcał również młodzieży, z którą pracował. Dla świata futbolu był niezwykle ważnym członkiem i wspaniałym człowiekiem. Jego koledzy wspominają go w bardzo ciepłych słowach.

— W Unii szkolił juniorów starszych w lidze wojewódzkiej. W ostatnich latach trenerskiego życia był związany z Sołą Oświęcim. Piłkarska społeczność Oświęcimia żegna człowieka niezwykle zaangażowanego w sprawy futbolu. Zawsze uśmiechnięty, zaangażowany w pracę z młodzieżą, był dla niej wzorem do naśladowania. Dziś każdy młody adept futbolu chciałby zagrać na zapleczu ekstraklasy — możemy przeczytać na stronie oswiecim.naszemiasto.pl

Jeszcze raz pragniemy złożyć najgłębsze wyrazy współczucia. To ogromny cios dla wszystkich.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

nie żyje
fot. pexels.com

Smutna wiadomość obiegła Polskę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od dziś weszła w życie ogromna zmiana. Wielu Polaków może załamać ręce
  2. Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za sceny
  3. Kiedyś kobiety piszczały na jego widok. Co się stało z Gabrielem Fleszarem? Aż ciężko uwierzyć, co teraz robi
  4. Zagadka: która z kobiet jest matką chłopca? Aż 70% pytanych odpowiada źle
  5. Pan młody odkrył zdradę żony. Na własnym weselu puścił nagranie z ukrytej kamery
  6. 99 groszy i już się najadasz, klienci Biedronki przecierają oczy ze zdumienia. Od dziś rozpoczęła się niebywała fiesta

Źródło: oswiecim.naszemiasto.pl

 

Poprzedni artykułCałe Opole płakało. Jeden koncert wywołał morze łez, ludzie nie mogli się opanować
Następny artykułPrzebarwienia?! Pozbądź się ich raz na zawsze!
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl