Nie żyje 29-letnia gwiazda niemieckiego YouTube’a. Młoda kobieta była znana w sieci pod pseudonimem „Brittanya Karma”. O swoim zakażeniu koronawirusem poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych 17 listopada. Jej stan pogorszył się na tyle, że lekarze musieli podpiąć ją do respiratora. Na Instagramie apelowała o to, żebyśmy o siebie dbali. O śmierci kobiety poinformował jej brat — jak informuje Fakt24.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Kim była Brittanya Karma
  • Jaka choroba doprowadziła do jej śmierci
  • Kto przekazał wiadomość o śmierci znanej niemieckiej youtuberki

Koronawirus powinien być traktowany poważniej. Proszę, uważajcie na siebie — napisała we wpisie na Instagramie 17 listopada. Teraz nie żyje, miała 29 lat.

Nie żyje 29-letnia youtuberka. O walce z chorobą pisała w sieci

29-letnia Nguyen Tran Phuong Linh, która w sieci była znana pod pseudonimem „Brittanya Karma”, wystąpiła również w wietnamskiej edycji reality show The Bachelor. Na YouTubie i Instagramie obserwowało ją ponad ćwierć miliona internautów.

17 listopada kobieta skarżyła się na pierwsze objawy koronawirusa. Na Instagramie pisała o tym, że może jeść ani spać od pięciu dni. Jednak stara się przyjmować odpowiednie ilości wody.

Kto jest ze mną, nie zna smutku. Każdy, kto mnie zna, może się tylko śmiać i zapomnieć o swoich zmartwieniach, przynajmniej na krótki czas. Jestem z tego taka dumna. Przetrwam to z pomocą Bożą — napisała w mediach społecznościowych niedługo przed swoją śmiercią.

Jej ostatni post na Instagramie pochodzi z 20 listopada. Napisała w nim tylko, że nadal walczy każdego dni i zamieściła zdjęcie ze szpitalnego łóżka, podłączona do respiratora. Na fotografii unosi dwa palce w geście zwycięstwa.

Kobieta z pewnością miała wiele planów na przyszłość zarówno prywatnych, jak i tych związanych z rozwojem jej działalności internetowej. Niestety nie będzie dane jej ich spełnić.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Nie żyje gwiazda niemieckiego YouTube’a. Kobieta zmarła na koronawirusa

2 sierpnia na jej profilu pojawiło się nagranie, na którym widać, jak jej partner się jej oświadcza. Z pewnością nikt nie podejrzewał, że tak szybko będą musieli się rozstać na zawsze.

Pomimo wysiłków lekarzy Karma zmarła w szpitalu. 1 grudnia jej brat przekazał wstrząsającą i smutną wiadomość o jej śmierci.

Brakuje mi słów. Życie jest niesprawiedliwe. Dorastanie z Tobą było pełne radości. Nauczyłaś mnie bardzo wiele. Życie jest cenne. Zobaczymy się jeszcze kiedyś — napisał, jak cytuje jego wpis Fakt24.

Niestety to niejedyna smutna wiadomość, o której dzisiaj przekazywaliśmy. Nie żyje aktorka znana z Plebanii Katarzyna Łaniewska. Opisywaliśmy również tragiczną śmierć 10-latka.

Zobacz zdjęcia:

nie żyje
fot. instagram.com/brittanyakarma

Nie żyje 29-letnia youtuberka z Hamburga.

nie żyje
fot. instagram.com/brittanyakarma

Gwiazda miała koronawirusa.

nie żyje
fot. instagram.com/brittanyakarma

Z pewnością miała wiele celów do zrealizowania.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródła: instagram.com, fakt.pl

 

Poprzedni artykuł10-latkowi wciąż dokuczali w szkole. Pewnego dnia mama chłopca zajrzała do jego szafy i przeżyła wstrząs, nie mogła opanować łez
Następny artykułKultowy serial „Siedem życzeń”. Kto pamięta przygody kota Rademenesa?
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl