Nie żyje Melinda Coleman. Matka Daisy Coleman, znanej z filmu Netfliksa „Audrie i Daisy”, cztery miesiące po śmierci córki popełniła samobójstwo. Smutną informację przekazała agencja SafeBAE.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Kim była i ile miała lat Melinda Coleman
  • O czym była produkcja „Audrie i Daisy”
  • Dlaczego Daisy, córka Melindy Coleman, popełniła samobójstwo

58-letnia Melinda Coleman cztery miesiące temu pożegnała swoją córkę, Daisy znanej z serialu Netflixa „Audrie i Daisy”. Produkcja opowiada o tym, jak nastoletnie Daisy Coleman i Audrie Pott doświadczyły przemocy seksualnej.

Melina Coleman nie żyje

O śmierci Melindy Coleman poinformowała organizacja SafeBAE, której współzałożycielką była Daisy. SafeBAE skupia się na działalności zapobiegającej napaściom seksualnym poprzez edukację oraz pomoc poszkodowanym w ten sposób osobom.

Jesteśmy w szoku i głębokim niedowierzaniu, gdy dzielimy się z naszą rodziną SafeBAE informacją o tym, że dziś wieczorem straciliśmy Melindę Coleman w wyniku samobójstwa. Bezdenny smutek po stracie męża, syna Tristana i Daisy był czymś więcej, niż mogła znieść przez większość dni. Bardziej niż cokolwiek innego kochała swoje dzieci i wierzyła w nie – czytamy w oświadczeniu.

Daisy, córka Melindy Coleman, popełniła samobójstwo

Melinda Coleman popełniła samobójstwo cztery miesiące po śmierci swojej córki. 58-latka nie mogła pogodzić się ze śmiercią ukochanych osób.

Daisy, córka Melindy, również popełniła samobójstwo. Dziewczyna została zgwałcona podczas imprezy w 2012 r. Miała wówczas 14 lat. Sprawca nigdy nie został skazany.

Po gwałcie Daisy była dręczona w szkole. W sierpniu 2020 r. świat obiegła informacja, że dziewczyna nie żyje. Zdecydowała się popełnić samobójstwo. Teraz życie odebrała sobie też Melinda Coleman.

Zobacz także w naszych artykułach:

Redaktor prowadząca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa na warszawskim Uniwersytecie SWPS. Z mediami związana od ponad 7 lat. Karierę zaczynała w portalu o tematyce kobiecej, później związała się z wydawnictwem Edipresse, do którego należy m.in. Party.pl. Ostatnie lata związana z Wirtualną Polską, gdzie pisała teksty o tematyce show-biznesowej, a także reportaże społeczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: patrycjaceglinska@gmail.com