Nie żyje wspaniała kobieta i wybitna aktorka. Zagrała wiele słynnych ról, każdy z nas widział chociaż jeden film z jej udziałem. Niestety świat obiegła wiadomość o jej śmierci, artystka miała 82 lata. O wszystkim poinformowano w mediach społecznościowych.

Świat obiegła w czwartek straszna wiadomość, wielu jest pogrążonych w żałobie. Zmarła uwielbiana przez wielu widzów aktorka, miała 82 lata. To ogromna strata nie tylko dla rodziny, lecz także dla fanów na całym świecie.

Nie żyje popularna aktorka

Nie żyje Diana Rigg, brytyjska aktorka teatralna, filmowa i serialowa. Miała 82 lata. Wiadomość o jej śmierci przekazał poprzez Twittera korespondent BBC Entertainment Lizo Mzimba. Fani przecierają oczy ze zdumienia, nadal nie mogą w to uwierzyć, piszą o niej „legenda” oraz „wyjątkowa kobieta i aktorka”. To dla nich wielki cios.

Artystka zagrała rolę jedynej żony Jamesa Bonda w szóstym filmie z cyklu o przygodach o agenta 007 – W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości. Grała również Emmę Peel w serialu Rewolwer i melonik oraz lady Olennę Tyrell w serialu Gra o tron. Jej śmierć to ogromna strata dla wszystkich.

  1. Przykra wiadomość o Sandrze i Krzyśku z „Gogglebox”. To koniec
  2. Bulwersujące sceny w Dzień dobry TVN. Widzowie nie wytrzymali, posypały się gromy

Życiorys Diany Rigg

Aktorka urodziła się 20 lipca 1938 roku w Doncaster (Wielka Brytania). Była córką inżyniera Louisa Rigga oraz Beryl Helliwell, wychowywała się razem ze starszym bratem. Dwa miesiące po jej narodzinach, rodzina przeprowadziła się do Indii. To właśnie tam spędziła wiele lat swojego dzieciństwa, ojciec pracował tam jako kolejarz.

W latach 1959-64 związana była z Royal Shakespeare Company (RSC), jednym z największych brytyjskich zespołów teatralnych. Na ekranie zadebiutowała po raz pierwszy w 1962 roku, pojawiła się w komedii Brat człowieka z Karaibów. Przełomową rolą dla niej okazała się postać Emmy Peel w serialu kryminalnym ABC Rewolwer i melonik (1965-68), za którą była dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy i, wraz z odtwórcami głównych ról, otrzymała nagrodę Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA).

To wielka strata dla wszystkich. Niestety to nie pierwsza śmierć, o której dzisiaj informowaliśmy, przekazywaliśmy dzisiaj również wiadomość o odejściu Gienka Loski.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nie żyje Diana Rigg. 

Była wybitną aktorką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana aktorka, znana z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie
  2. Porażające słowa premiera Morawieckiego. Mówi o nowych obostrzeniach
  3. Przepowiednie dla Polski. Jasnowidz wyjawił, co stanie się w 2020. Porażające
  4. Żona skarżyła się na ogromny ból brzucha. Gdy lekarze podali przyczynę, mąż złożył pozew o rozwód
  5. Dagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem
  6. Śliwki Uleny wielu kojarzą się z słodkim czasem dzieciństwa. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę z ich niesamowitych właściwości

Źródła: wikipedia.org, polsatnews.pl

 

Poprzedni artykułWyciekły dane Polaków ze sklepu internetowego dla dorosłych. Imiona, nazwiska i lista zakupów
Następny artykułOperacje plastyczne Bogumiły Wander zniszczyły jej urodę? Swoim wyglądem zachwycała Polaków
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl