Nie żyje wybitny Polak oraz wielki talent, zmarł w wieku 58 lat. Był jedną z ważniejszych i centralnych postaci jednego z gatunków muzycznych. To z pewnością ogromna strata nie tylko dla bliskich oraz rodziny, lecz także fanów artysty. Wyrazy współczucia już zaczęły spływać z całej Polski, każdy chce się pożegnać z muzykiem.

Nie żyje znany polski artysta, fani szaleli za jego twórczością. Niestety dzisiaj odebrali smutną wiadomość o śmierci swojego idola. To wielka strata dla wszystkich.

Nie żyje Paweł Rozwadowski

Media przekazały informacje o śmierci Pawła Rozwadowskiego, wokalisty m.in. takich zespołów jak Deuter i Izrael. Jak informuje portal gwiazdy.wp.pl zmarł on dzisiaj rano po ciężkiej chorobie, miał 58 lat. Tę tragiczną wiadomość przekazała również m.in. agencja marketingowa STX Music Solutions na Facebooku czy muzycy z zespołu Izrael.

– Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dzisiaj rano zmarł nasz kolega i ceniony muzyk Paweł „Kelner” Rozwadowski. Miał 58 lat. Zagrają teraz razem z Brylem. Cześć Jego pamięci [*] – napisano w poście w mediach społecznościowych.

  1. Ginekolog: ”Zdradzę wam największy sekret pacjentek. Zemdli was na samą myśl, ale taka jest prawda”
  2. Teresa Lipowska nie jest zadowolona z wysokości swojej emerytury. Co mają powiedzieć Polki i Polacy?
  3. Kiedy skończy się epidemia? Ekspert nie ma złudzeń, fatalna wiadomość dla Polaków

Kim był Paweł Rozwadowski?

Paweł Rozwadowski był polskim wokalistą, gitarzystą i kompozytorem, bardziej znanym pod swoim pseudonimem „Kelner” oraz współpomysłodawcą i współorganizatorem legendarnego festiwalu Róbrege. Urodził się 8 czerwca 1962 roku. Jak informuje portal gwiazdy.wp.pl Rozwadowski był jedną z centralnych postaci polskiej muzyki undergroundowej.

Artysta tworzył muzykę z zakresu takich gatunków jak punkrock, rock, reggae czy elektronika. Był znany z takich zespołów jak Fornit (1978–1980), Deuter (1980–1989) i Izrael (1983–1984). Jedno z nagrań tego drugiego Nie ma ciszy w bloku z 1987 roku uchodzi za pierwszy utwór rapowy w Polsce.

Pragniemy złożyć najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny oraz bliskich. To dla nich z pewnością niewyobrażalny cios i strata. Niestety to niejedyna smutna wiadomość, o której ostatnio informowaliśmy.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

Nie żyje Paweł Rozwadowski.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: pojawiły się doniesienia dot. stanu wyjątkowego w Polsce. Ustalenia DGP
  2. Chiny ogłosiły, chodzi o 9 milonów ludzi. Chcą wszystkich, świat patrzy i nie wierzy
  3. Pamiętacie Jessicę z ”Rolnik szuka żony”? Właśnie wyszła cała prawda na jej temat, ludzie zaskoczeni jej nowym zajęciem
  4. Trzeba dobrze się przyjrzeć, aby rozpoznać Magdę Gessler. Pozbawiona burzy loków nie przypomina siebie
  5. Pamiętacie Klaudiusza z ”Big Brothera”? Pokazał zdjęcie z dorosłym synem, fani zachwyceni
  6. Zostały Ci ziemniaki z wczorajszego obiadu? Zrób z nich przepyszne pyry z gzikiem, rodzina będzie błagać o dokładkę

Źródła: wikipedia.org, facebook.com, gwiazdy.wp.pl

 

Poprzedni artykułSzkoły jednak mogą zostać zamknięte? ”Na 3-4 tygodnie, do czasu spadku liczby zakażeń”, Dr Grzesiowski mówi wprost
Następny artykułDramatyczny apel papieża Franciszka. „Mamy przed sobą niewiele lat”
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl